Oblíbená DIETA v AKCI

Mnoho z nás mělo nápad vzít si své oblíbené sexuální hračky mimo ložnici – a do sprchy. Jediný problém s tímto plánem? Zatímco mnoho erotických pomůcek je navrženo tak, aby byly šetrné k vodě, ve skutečnosti vodou nejsoudůkaz. „Vodotěsné“ a „plně ponořitelné“ jsou dvě velmi odlišné věci. A podle toho, jak luxusní a cenová může být vaše oblíbená sexuální hračka velká ztráta.

Související příběh

Nádherné řasy Brittany Mahomesové jsou díky této řasence za 16 dolarů, která zákazníkům zajistí, že budou mít „znovu dlouhé řasy“

Naštěstí jsou na trhu tuny skutečně vodotěsných vibrátorů. Takže všichni můžeme přestat vraždit své oblíbené sexuální hračky v donkichotské snaze zjistit, které jsou vhodné do vany.

Nemělo by být žádným překvapením, že mnohé sexuální hračky jsou zcela vodotěsné. Dilda s přísavkou byla prakticky navržena s ohledem na sprchové stěny a můžete je rovnou vyvařit a vyčistit vybrané hračky z nerezové oceli, silikonu a skla. Obecně platí, že pokud nemá baterii, motor nebo jinou elektrickou součástku, pravděpodobně ji můžete zavést do vany. Problém je samozřejmě v tom, že většina vibrátorů má baterie, motory a další elektrické komponenty. Jsou v prostředí s velkým množstvím vody zcela zakázány?

Související příběh

Nádherné řasy Brittany Mahomesové jsou díky této řasence za 16 dolarů, která zákazníkům zajistí, že budou mít „znovu dlouhé řasy“

Ne, nejsou zakázané – alespoň někteří z nich nejsou. Mnoho vibračních hraček je skutečně vodotěsných. Můžete si je vzít do sprchy nebo vany – dokonce i do bazénu nebo vířivky (za předpokladu, že máte dostatečné soukromí). Přestože tyto hračky mají elektrické nebo bateriové součásti, mohou se pochlubit pevnými skořápkami, které brání pronikání vody dovnitř. To znamená, že se budete chtít o své voděodolné hračky dobře starat; malá prasklina může znamenat, že váš vibrátor již není ponořitelný.

co je hezké? Vodotěsné vibrátory jsou (ne)překvapivě hojné. Vaše možnosti nejsou omezeny vůbec. Existují vodotěsné vibrátory pro králíky, vodotěsné vibrátory klitorisu, vodotěsné anální vibrátory a další. Váš go-to vibrátor je pravděpodobně k dispozici ve voděodolné variantě – nebo alespoň v něčem, co je mu velmi podobné. Prostor je tak obrovský a rozmanitý, že můžete snadno vyměnit všechny své oblíbené vibrátory a nahradit je vodotěsnými doplňky. A vzhledem k tomu, jak všestranné vodotěsné sexuální hračky jsou, to nakonec nemusí být tak špatný nápad.

Naším posláním v SheKnows je posilovat a inspirovat ženy a nabízíme pouze produkty, o kterých si myslíme, že si zamilujete stejně jako my. Sohimi je sponzorem SheKnows, nicméně všechny produkty v tomto článku byly nezávisle vybrány našimi redaktory. Vezměte prosím na vědomí, že pokud něco zakoupíte kliknutím na odkaz v tomto příběhu, můžeme obdržet malou provizi z prodeje.

Oblíbená DIETA v AKCI

Časté dotazy

Co jsou to vodotěsné vibrátory?

Vodotěsné vibrátory jsou sexuální hračky, které jsou navrženy speciálně tak, aby byly odolné proti vodě a mohly být použity ve sprše nebo ve vaně.

Proč si vybrat vodotěsný vibrátor?

Vodotěsné vibrátory vám umožňují vychutnat si intimní momenty i při sprchování nebo koupání. Jsou navrženy tak, aby byly odolné vůči vlhkosti a mohly být snadno čištěny.

Jaký vodotěsný vibrátor si vybrat?

Při výběru vodotěsného vibrátoru je důležité zvážit vaše preferované velikosti, tvary a funkce. Dávejte pozor na to, aby byl vibrátor skutečně označen jako vodotěsný a vyhovoval vašim individuálním potřebám.

Jak pečovat o vodotěsný vibrátor?

Vodotěsné vibrátory je důležité pravidelně čistit a udržovat v dobrém stavu. Po každém použití je doporučeno vibrátor důkladně umýt teplou vodou a mýdlem a následně dezinfikovat. Při skladování je důležité dbát na to, aby byl vibrátor skladován suchý a čistý.

Oblíbená DIETA v AKCI

Mnoho erotických pomůcek má označení „vodotěsné“, ale ve skutečnosti vodou odolné nejsou.

Takže i když se mohou hodit do sprchy, musíte si být jisti, že jsou skutečně vodotěsné.

Většina vodotěsných erotických hraček je z nerezové oceli, silikonu nebo skla, ale pokud obsahují baterie nebo elektrické komponenty, mohou být nebezpečné.

Vodotěsné vibrátory jsou však velice populární a na trhu se jich najdou stovky různých druhů.

Mezi nimi patří například:

 • Vysokofrekvenční vibrátor Norma 4 v 1
 • Vibrátor G-Spot Rabbit Greedy Girl
 • Vodotěsné vibrační korálky
 • Vyberte si ten pravý, který vám přinese ty nejlepší zážitky – a pokud si něco zakoupíte, můžeme obdržet malou provizi z prodeje.

  Pokud se vám náš článek líbil, budu rád, když si přečtěte nějaký další článek a případně nám napíšete i vaší zkušenost s výrobou nebo výběrem bazénu.

  Kategorie – vztahy

  Předchozí článekJednoduché a efektivní způsoby, jak upevnit růst nehtů
  Další článekNejnovější trendy v technologii: Amazfit dámské hodinky✅
  Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno