Úžasný zájezd na Mauricius – objevte krásy ostrova

Mauricius – ostrov snů

Pokud hledáte exotické místo pro svou další dovolenou, určitě byste neměli minout nádherný ostrov Mauricius. Tento ostrov v Indickém oceánu sází na své bílé pláže protkané palmami, tyrkysovou vodu a jedinečnou flóru a faunu. Navíc zde najdete spoustu aktivit, jako potápění, surfování, rybaření a mnoho dalšího.

Kde se ubytovat

Na Mauriciusu se nachází řada luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní služby a relaxaci na plážích. Mezi nejznámější patří např. hotel Four Seasons Resort Mauritius at Anahita, The St. Regis Mauritius Resort nebo Constance Belle Mare Plage Resort.

Co navštívit

Tyto památky stojí za to navštívit, nejen kvůli jejich kráse a jedinečnosti, ale také pro možnost poznat tamní kulturu.

Koupání a potápění

Na Mauriciusu najdete mnoho nádherných pláží, které se koupat a relaxovat. Dále pak můžete zkusit potápění v korálových útesech, kde uvidíte mnoho druhů ryb, žraloků a dalších mořských živočichů. Mezi nejpopulárnější místa pro potápění patří Flic en Flac, Blue Bay a Trou aux Biches.Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Úžasný zájezd na Mauricius – objevte krásy ostrova

Kdo organizuje zájezd na Mauricius?

Zájezd na Mauricius mohou organizovat různé cestovní kanceláře. Při výběru doporučujeme zkontrolovat jejich recenze od ostatních zákazníků a vybrat si spolehlivého partnera.

Kolik trvá let na Mauricius?

Let na Mauricius trvá přibližně 10-12 hodin, v závislosti na zvoleném letišti a přestupu.

Co si vzít na zájezd na Mauricius?

Na Mauricius se doporučuje vzít lehké a vzdušné oblečení, plavky, sluneční brýle, opalovací krém a ochrannou krempu proti slunci. Důležité je také nezapomenout na pas a další cestovní dokumenty.

Co navštívit na Mauricius?

Na Mauricius je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Mezi nejpopulárnější patří hlavní město Port Louis, pláže na severu ostrova, horský masiv Black River Gorges National Park a mnoho dalších.

Co je nejlepší období na návštěvu Mauricia?

Nejlepší období na návštěvu Mauricia je od května do října, kdy je suché a slunečné počasí s mírnými teplotami. V ostatních obdobích se může vyskytovat deštivé a vlhké počasí.

Je nutné mít očkování na Mauricius?

Při cestě na Mauricius není nutné mít žádné speciální očkování. Doporučuje se však mít aktuální očkování proti běžným nemocem jako např. tetanus nebo žloutenka. Při pochybnostech se doporučuje konzultace s lékařem.

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Úžasný zájezd na Mauricius – objevte krásy ostrova

Úžasný zájezd na Mauricius

Toužíte po tropickém ráji, kde můžete relaxovat na bílých plážích, kochat se tyrkysově modrou vodou a ochutnávat exotické ovoce?
Pokud ano, Mauricius je pro vás tou správnou volbou!

Pláže na Mauriciusu

Na Mauriciusu najdete několik ohromujících pláží, jako je např. Trou aux Biches nebo Morne. Objevte krásy biologické rezervace Blue Bay Marine Park,
kde se můžete potápět mezi korály a pozorovat různé druhy ryb. Kdysi sloužila jako útočiště pro piráty, dnes je to oáza krásy a klidu.

Horská túra na Le Morne

Le Morne Brabant je horský vrchol na jihozápadě ostrova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Vydejte se na túru a mějte jedinečnou možnost
ochutnat místní plody a užívat si nádherné výhledy. Pokud máte rádi adrenalin, můžete se vyzkoušet v horolezectví.

Kultura a historie Mauricia

Mauricius má bohatou historii, kterou můžete objevovat například na návštěvě historické části Port Louis. Zkuste také místní kuchyni, která
je ovlivněná francouzskou, indickou a africkou kulturou.

Pokud jste přesvědčeni a chcete si zarezervovat zájezd na tento nádherný ostrov, doporučujeme navštívit cesky-cestovatel.cz.


Dovolená na Mauriciu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekFaraonské město Gíza – Tajemné místo v Egyptě
Další článek5 nejkrásnějších pláží v Bulharsku pro dokonalou dovolenou🏖️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno