Dovolená v Egyptě
Dovolená v Egyptě

Marsa Alam počasí: aktuální informace

Aktuální počasí v Marsa Alam

Základní informace

V oblasti Marsa Alam se nachází okouzlující část Rovinatých hor a mnoho turistů ji navštěvuje kvůli její jedinečné biodiverzitě a půvabnému klimatu. Oblast se ocitá v oblasti pouště, kde se teploty mohou vyšplhat vysoko nahoru přes 40 °C během horkých měsíců. Zde najdete nejnovější informace o počasí a kdy je nejlepší čas navštívit Marsa Alam.

Aktuální teploty

 • Teplota vody: 26 °C
 • Maximální denní teplota: 34 °C
 • Minimální noční teplota: 24 °C

Nejlepší čas na návštěvu Marsa Alam

Nejlepší čas pro návštěvu této oblasti je od října do května, kdy teploty nejsou tak vysoké a lokalita nabízí dokonalé podmínky pro snorkelování a potápění.

Připravte se na dané počasí

Při cestování do Marsa Alam se ujistěte, že jste připraveni na teplo a slunce. Nezapomeňte na opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, lehké oblečení a ochrannou pokrývku hlavy.

Nejnovější údaje o počasí v Marsa Alam živě na AccuWeatherDovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI

Marsa Alam počasí: Aktuální informace

Co ovlivňuje počasí v Marsa Alam?

Počasí v Marsa Alam se ovlivňuje hlavně Atlantským oceánem a Arabyjskou pouští. To znamená, že v létě může být velmi horko, zatímco v zimě je mírnější s teplotami kolem 20 stupňů Celsia.

Kdy je nejlepší čas na návštěvu Marsa Alam?

Nejlepší čas na návštěvu Marsa Alam je v zimě, kdy jsou teploty stále mírné a voda je stále dostatečně teplá pro koupání a potápění. V létě jsou teploty velmi vysoké a může být nebezpečné při pobytu na slunci.

Jsou v Marsa Alam časté bouřky a hurikány?

Marsa Alam se nachází na pobřeží Rudého moře, což znamená, že hurikány nejsou běžným jevem. Nicméně, občas se vyskytne bouře, která může přinést silné větry a vlny. Doporučuje se sledovat místní zpravodajství a informace o počasí, aby se zamezilo nebezpečným situacím.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI

Počasí v Marsa Alam – Poznávejte krásy Egypta!

Počasí v Marsa Alam – Poznávejte krásy Egypta!

Jaké je aktuální počasí v Marsa Alam?

V současné době (červenec 2021) jsou teploty v Marsa Alam v průměru kolem 35 °C a slunce svítí téměř po celý den. Je velmi důležité se chránit před slunečními paprsky a pít hodně tekutin, aby se předešlo dehydrataci. V noci se teploty snižují na 25 až 27 °C, což umožňuje příjemné procházky při západu slunce.

Nejlepší čas na návštěvu Marsa Alam

Pokud chcete navštívit Marsa Alam a užít si jeho krásná pláže, potápění a další aktivity, nejlepší čas je od října do května, kdy jsou teploty příjemnější a nezvyšuje se riziko přehřátí. V tuto dobu je také méně turistů, takže můžete zažít větší klid a mír v této krásné oblasti Egypta.

Zajímavosti o Marsa Alam

Marsa Alam se nachází na východním pobřeží Egypta a je oblíbenou destinací pro ty, kteří chtějí zažít krásné pláže, potápění a pozorování korálových útesů. Místo je také známé pro svoji bohatou faunu a flóru a je domovem mnoha druhů živočichů, včetně želv, delfínů a velryb.

Od Marsa Alam je také možné navštívit několik místních památek a atrakcí, jako je například chrám Sobek a Haroéris, Džebel Elba nebo Národní park Wadi El-Gemal.


Dovolená v Egyptě v AKCI

Marsa Alam počasí: aktuální informace

Dnešní počasí

 • Teplota: 32°C
 • Slunečno s občasnou oblačností
 • Světelné podmínky: Slunečno s mírným větrem

Předpověď na zítřek

 • Teplota: 33°C
 • Slunečno s občasnou oblačností
 • Světelné podmínky: Slunečno s mírným větrem

Předpověď na následující týden

 • Teploty v rozmezí 30-34°C
 • Proměnlivé počasí, s občasnými bouřkami
 • Světelné podmínky: Slunečno s mírným až silným větrem

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekVše, co potřebujete vědět o prodlužování řas: jak dlouho vydrží a jak se o ně správně starat❤️
Další článekKapverdy: kde se potápět a šnorchlovat
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno