Home Cestování a dovolená Kapverdy: kde se potápět a šnorchlovat

Kapverdy: kde se potápět a šnorchlovat

0
Kapverdy: kde se potápět a šnorchlovat
kapverdy dovolena

Kapverdy – Potápění a Šnorchlování

Kapverdy – Ostrovy plné potápění a šnorchlování

Kapverdy jsou ostrovy v Atlantském oceánu, které jsou ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Na těchto ostrovech najdete nádherné korálové útesy, zříceniny, jeskyně a mnoho dalšího, co si potápěči a šnorchlaři mohou užít.

Bio Island – Ostrov s krásnými místy pro potápění a šnorchlování

Nejlepšími místy pro potápění a šnorchlování na ostrově Bio Island jsou pod vodopádem Salto do Cagarral a v zátoce Ponta Preta. Pod vodopádem Salto do Cagarral se nachází jedna z nejkrásnějších krasových jeskyní Ke’Burtu. V této jeskyni můžete vidět mnoho druhů ryb, korálů a želv. V zátoce Ponta Preta najdete nádherné bílé pláže a korálové útesy s mnoha druhy ryb.

Ostrov Boa Vista – Krásný podvodní svět

Ostrov Boa Vista je také ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Tento ostrov je obklopen krásnou bílou pláží a je obklopen korálovými útesy. Pod vodou můžete vidět mnoho druhů ryb, například papouškové a krokodýlové ryby. Pokud jste šnorchlaři, můžete sledovat ryby ze zlatého chevronu.

Ostrov Sal – Pravý ráj potápěčů

Ostrov Sal je pravým rájem pro potápěče. Tento ostrov je známý svou velkou populací ryb a korálů. Zde můžete vidět mnoho druhů ryb, jako jsou okoun, treska, mořský koník a mnoho dalších. Pod vodou najdete také několik wracků, které si potápěči mohou prohlédnout.

Pro více informací o potápění a šnorchlování na Kapverdách, navštivte webové stránky PADIDovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Časté dotazy o Kapverdách

Kde se dá potápět a šnorchlovat?

Kapverdy jsou pro své korálové útesy a pestrý podvodní svět oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování.

Mezi nejlepší lokalitami pro potápění patří:

  • Praia da Laginha
  • Ilha do Sal
  • Santa Maria
  • Praia de Chaves
  • Baía das Gatas

Pokud hledáte místa pro šnorchlování, doporučujeme:

  • Praia de Santa Maria
  • Baía das Gatas
  • Praia de Chaves
  • Tarrafal de São Nicolau
  • Buracona

Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Dovolená Kapverdy – nezapomenutelný zážitek

Kapverdy – nejlepší volba pro vaši dovolenou

Co jsou Kapverdy?

Kapverdy jsou ostrůvky rozložené v Atlantském oceánu, přibližně 620 kilometrů od pobřeží západní Afriky. Tvoří je celkem 9 ostrovů, z nichž největší jsou Santiago, Sal nebo Boa Vista. Kapverdy jsou synonymem pro krásné pláže, exotickou faunu a flóru, nabídku vodních sportů, ale i výletů a poznávání místní kultury.

Proč zvolit Kapverdy jako vaši dovolenou?

Kapverdy nabízejí vynikající mix pro každého návštěvníka. Můžete strávit den na krásné pláži, vyzkoušet si surfování na nejlepších vlnách, nebo se věnovat potápění a poznávat tajemství podmořského světa. Pokud toužíte po aktivnější dovolené, můžete si zvolit trek na nejvyšší vrchol ostrova nebo navštívit národní parky na vnitrozemí. Taktéž se budete moci seznámit s velmi zvláštní kulturou Kapverdců, místními tradicemi, muzikou a tancem.

Kapverdy – ideální místo na dovolenou celoročně

Kapverdy leží v oblasti, kde panuje ideální klima pro celoroční pobyt. Průměrné teploty se zde pohybují okolo 25 °C po většinu roku, díky čemuž si můžete užívat slunce a tepla i na podzim nebo v zimě. Nejvíce dešťových srážek zde připadá na měsíce srpen a září, což je příležitost pro pozorování nádherného rozkvétajícího krajinného rázu a zatemnění obvyklé bledé zeleně savany.

Dovolená Kapverdy – nezapomenutelný zážitek

Dovolená na Kapverdách nabízí nádherný pobyt. Spousta zajímavých aktivit, včetně poznávání místní kultury, fauny a flóry, vás nikdy nenechá otráveným. Pokud hledáte ideální volbu pro dovolenou celoročně, Kapverdy jsou tou pravou volbou. Na jejich stránkách najdete všechny informace, které potřebujete k naplánování vaší vysněné dovolené.

Pro více informací o historii Kapverd doporučujeme navštívit WikipediaDovolená KAPVERDY v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Marsa Alam počasí: aktuální informace
Next article Jak vybrat správné designové světlo do koupelny?🔔
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here