Aktivní dovolená na Mauriciu


Aktivní dovolená na Mauriciu – najděte si svou oblíbenou aktivitu

Mauricius je jedním z nejoblíbenějších turistických míst v Indickém oceánu. Jeho bílé písečné pláže, turkisově modrá voda a slunečné počasí lákají návštěvníky z celého světa. Ale kromě těchto klasických turistických atrakcí, nabízí Mauricius také mnoho aktivit pro ty, kteří nechtějí jenom polehávat na pláži.

Plavání s delfíny

Nemůžete si představit nic lepšího, než se kochat malebným pobřežím Mauricia a současně plavat s delfíny. Je to zcela jedinečná a nezapomenutelná zážitek. Existuje mnoho společností, které pořádají plavání s delfíny na Mauriciu. Dávejte si však pozor, aby se návštěva delfínů nezvrhla v jejich obtěžování.

Potápění

Mauricius je rájem pro potápěče. Okolo ostrova se nachází překrásné korálové útesy a mnoho různých druhů ryb. Existuje mnoho potápěčských center na Mauriciu, které nabízejí kurz pro začátečníky i pokročilé potápěče. Můžete si i pronajmout výbavu a potápět se sami.

Kitesurfing

Mauricius je skvělým místem pro kitesurfing. Své si zde najdou jak začátečníci, tak i pokročilí kitesurfeři. Na ostrově se nachází mnoho míst s dobrým větrem a písečnými plážemi, ideálními pro tuto sportovní aktivitu. Existují různé kurzy a lekce kitesurfingu pro ty, kteří by rádi získali zkušenosti v tomto sportu.

Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu, neváhejte a zapojte se do jedné z těchto aktivit. Budete mít zaručen zážitek na celý život.

tripadvisor.com – Things to Do in Mauritius


Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Aktivní dovolená na Mauriciu – najděte si svou oblíbenou aktivitu

Co všechno mohu zažít při aktivní dovolené na Mauriciu?

Na Mauriciu se nabízí řada aktivit, které Vám pomohou prožít opravdovou adrenalinovou dovolenou. Můžete si například zkusit surfování, při kterém se naučíte pohybovat se po vlnách, nebo se vydat procházkou po divoké přírodě a pozorovat tamní zvířata.

Kde si mohu zarezervovat svojí oblíbenou aktivitu?

Rezervovat si aktivitu můžete několika způsoby, například prostřednictvím turistických kanceláří nebo na místě u organizátorů dané aktivity. Doporučujeme Vám využít služeb místních organizátorů, kteří Vám poskytnou profesionální průvodce a zajistí Vám bezpečnost během aktivity.

Jaké jsou nejpopulárnější aktivity na Mauriciu?

Mezi nejpopulárnější aktivity na Mauriciu patří například potápění, surfování, vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, plachtění, ale také projížďka na koních, pěší turistika, golf nebo jízda na čtyřkolkách. Vyberte si tu svoji oblíbenou aktivitu a užijte si skvělou dovolenou na Mauriciu!

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Zájezd na Mauricius

Zájezd na Mauricius: Tajemný ostrov v Indickém oceánu

Mauricius je ostrov, který se nachází v Indickém oceánu, kde se setkávají africký kontinent a Asie. Tento ostrov patří mezi nejkrásnější destinace na světě a nabízí skvostnou přírodu, bohatou historii a kulturní zážitky. Pokud hledáte dovolenou plnou relaxace a dobrodružství, pak je Mauricius tou správnou volbou pro Vás.

Nádherné pláže a exotická příroda

Mauricius je známý svými neuvěřitelně krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Můžete si zde užít klidné koupání, potápění a další vodní sporty. Okouzleni budete také exotickou přírodou ostrova, která nabízí neuvěřitelné scenérie a podmanivou zvířectvo. V případě, že jste přírodovědci, určitě budete nadšeni množstvím endemitů, které zde můžete pozorovat.

Zajímavá historie a kultura Mauricia

Mauricius je ostrov s bohatou historií a kulturním dědictvím. Koloniální minulost zde zanechala množství památek a artefaktů, které stojí za návštěvu. Můžete navštívit například Port Louis, hlavní město Mauricia, a procházet se mezi historickými budovami a muzei. Určitě se podívejte také na tzv. „templářské jezero“, což je posvátné místo pro mauricijské obyvatele, kde můžete vidět želvy a další živou fauna a flóru.

Zajímavosti o Mauriciu

  • Na Mauriciu se vyskytuje unikátní druh pandy, tzv. mauricijská panda.
  • Ostrov byl objeven Portugalci v roce 1505 a byl kolonií Francie do roku 1810.
  • Na Mauriciu se nachází největší náboženský komplex Hindů mimo Indii – Velký Boťanačárij.

Víc informací o Mauritiusu najdete na Wikipedii.


Dovolená na Mauriciu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekOdpočinek v Egyptě – jak si užít zájezd plný dobrodružství
Další článekNákupy v Tunisku – zajímavý průvodce🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno