Co všechno můžete zažít při tandemovém seskokem z letadla nad Vysočinou?

Pro zájemce o adrenalinové zážitky je tandemový seskok z letadla nad Vysočinou skvělou volbou. Během tohoto zážitku se můžete těšit na:

 • Pohled na krajinu z výšky – při seskoku uvidíte krásnou krajinu nad Vysočinou z úplně jiné perspektivy.
 • Adrenalinový náboj – pocit volného pádu a extrémního vzrušení vás dostane do varu.
 • Větrný šum kolem uší – plachtění vzduchem vám umožní slyšet působení větru na padáku.
 • Vyjádření záznamu – mimořádné zážitky si můžete nechat zaznamenat na foto nebo video.
 • Pocit svobody – být ve vzduchu a plachtit volně jako pták, co více si můžete přát?

Je třeba dbát na bezpečnostní pravidla a využívat služeb osvědčených společností s mnohaletými zkušenostmi. Nicméně, pro zájemce je tandemový seskok nezapomenutelný zážitek, který si jistě budou pamatovat na celý život.

dárky

Co všechno můžete zažít při tandemovém seskokem z letadla nad Vysočinou?

1. Adrenalinovou jízdu

Pokud toužíte po pocitu naprosté svobody a adrenalinu, který proudí Vaším tělem, tandemový seskok z letadla nad Vysočinou je tou správnou volbou. Po vyskočení z letadla zažijete volný pád, který trvá několik desítek sekund. Při něm si užijete rychlosti až 200 km/h a překonáte výšku téměř 4 km nad zemí.

2. Panoramický výhled

Z letadla se Vám naskytne nádherný pohled na krásnou krajinu Vysočiny. Budete mít možnost vidět města, vesnice, lesy, pole a řeky z úplně jiné perspektivy. Tento zážitek Vám zaručeně zůstane v paměti po celý život.

3. Nezapomenutelný zážitek

Tandemový seskok z letadla je zážitek, který si lidé často plánují již několik měsíců dopředu. Je to něco, co si zcela jistě zapamatujete po zbytek svého života. Navíc může sloužit jako skvělý dárek pro Vaše blízké nebo jako odměna za splnění významného životního cíle.

Pro více informací o tandemovém seskokem z letadla nad Vysočinou a nabídce společností, které tuto aktivitu nabízí, doporučujeme navštívit následující odkaz:

Skydiving.com – American Skydiving Center

Adrenalinové zážitky v AKCI

FAQs: Co všechno můžete zažít při tandemovém seskokem z letadla nad Vysočinou?

1. Jaké jsou výhody tandemového seskokem z letadla?

Tandemový seskok z letadla je vysoce adrenalinový zážitek, který nabízí jedinečnou příležitost vidět nádherný výhled na krajinu. Tandemový seskok vám také poskytuje pocit svobody a napětí, jaké jste ještě nikdy předtím nepoznali.

2. Jaké je požadavky pro provedení seskoku?

Chcete-li podstoupit tandemovou seskok z letadla, budete muset být ve věku 18 let nebo starší a měřit nejméně 150 cm. Musíte být také zdraví a v dobré fyzické kondici. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, musíte si nejprve vyžádat lékařské potvrzení.

3. Jak probíhá seskok?

Seskok začíná krátkým tréninkem, během něhož bude vysvětlen postup seskoku a jak se chovat v otevřeném prostoru. Poté budete vysazeni v letadle a připevněni k profesionálnímu instruktorovi, který vás bude vést celou cestou a bude vaším „křídlem“. Po přistání se můžete radovat z adrenalinu a užívat si nádherný pohled na krajinu.

4. Co mám obléct a vzít si s sebou na seskok?

Za chladnějších dnů si přinesťe s sebou teplejší oblečení, protože teplota v letadle může být trochu nízká. Boty by měly být pohodlné a pokud je to možné, uzavřené. Brýle jsou také velmi doporučené, abyste si chránili oči před sluncem, větrem a prachem.

5. Jak se můžu zarezervovat tandemový seskok?

Rezervace tandemového seskoku je snadná a rychlá. Stačí se obrátit na nás na telefonní číslo nebo si online objednat termín. Platbu můžete provést hotově nebo převodem.

Doufáme, že jsme vám pomohli v odpovězení vašich dotazů a těšíme se na to, že se s vámi brzy setkáme u tandemového seskoku!

zážitky

Co je to tandemový seskok Vysočina? Jedná se o skok padákem, při kterém jsou společně seskakující dva lidé, a to instruktor a zákazník. Tandemový seskok Vysočina je velice oblíbenou a adrenalinovou aktivitou na této Moravské vysočině.

Proč si vybrat tandemový seskok Vysočina?

Tento zážitek lze zařadit mezi historické události v životě. Zažijete neuvěřitelný pocit volného padání, překonání vlastního strachu a pocit svobody. Tandemový seskok Vysočina poskytuje fantastické výhledy a zážitek ze vzduchu, který nelze srovnávat s ničím jiným.

Bezpečnost na prvním místě

Prioritou je bezpečnost a pro tento druh adrenalinové aktivity jsou používány kvalitní materiály a špičkové vybavení. Instruktore, který se skokem zabývá, musí mít platnou licenci a musí mít zároveň rozsáhlé zkušenosti v oboru.

Více o tandemových seskocích na wikipedia – https://cs.wikipedia.org/wiki/Seskok_padákem#Tandemový_seskok

adrenalin

Adrenalinové zážitky v AKCI

Co všechno můžete zažít při tandemovém seskokem z letadla nad Vysočinou?

 • Nezapomenutelný zážitek ze skoku z výšky 4000 metrů
 • Pohled na nádhernou krajinu Vysočiny z výšky ptáků
 • Adrenalinovou jízdu při volném pádu rychlostí přes 200 km/h
 • Pocit absolutní svobody a ticha v oblacích
 • Možnost si vyzkoušet „pilotování“ padáku
 • Spolupráce s profesionálním instruktorem, který vás provede celým skokem
 • Bezpečnostní vybavení a pečlivé zajištění

Kategorie – Zážitky
Předchozí článekJaké materiály se používají při výrobě dizajnového nábytku🔔
Další článekAmazfit Dámské – designové hodinky s konkrétním účelem✅
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno