winter-1127201_640

Oblékejte se v zimě stylově

Zima nemusí být za každou cenu ročním obdobím, kdy se nemůžete stylově oblékat do takových kousků, jakých byste chtěli. Opak je totiž pravdou a i v zimě můžete sladit oblečení zimních doplňků bund a kabátů tak, aby z vás vyzařoval pozitivní vliv k módě a navíc vám bylo příjemné teplo v mrazivých dnech. Dámské oblečení se dá sladit velmi kreativně a vkusně a to i v ne velmi příjemných mrazivých měsících. Velmi oblíbené jsou dámské zimní bundy, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který vás v zimě dokonale ochrání. Letošní zima přeje vyzývavějším modelům a kreativním tvarům bund i kabátů. Například péřové bundy Roxy, jsou péřové a navíc se většina z nich pyšní technologií Dri Fit, která zajišťuje jak vysokou voděodolnost, tak větruodolnost, která nedá zimě šanci. Například tento inspirativní zateplený model jednobarevné bundy, která se pyšní velmi precizním střihem, udělá v zimě radost každé ženě a rozhodně by neměla chybět v žádném šatníku. Bunda je ležérní a lehce sportovní, díky tomu je rozhodně vhodným kouskem do zimní výbavy.

 

Bunda nebo kabát?

Pro milovnice módy je jistě podstatné mít ve své šatní skříni, jak kvalitní a teplo bundu, tak velmi osobitý dámský kabát. Jednoznačně by se tyto dvě věci, měli stát povinnou výbavou každé dámské šatní skříně. Je jasné, že se dámské zimní bundy ne vždy k danému outfitu hodí a tudíž je dobré mít v záloze ležérní a vysoce elegantní dámský kabát, který bude vašim společníkem, nejen v sezóně plesů. Oblečení pro ženy čítá velmi širokou nabídku kabátů i bund, které se stanou našimi věrnými společníky, kteří nám pomohou překonat třesknuté mrazy. Kupříkladu tento ležérní a velmi půvabný kabát, z kolekce Tommy Hilfiger, je téměř nutností letošní zimu vlastnit. Kabát je velmi příjemný, má klasický rovný střih a vypadá naprosto úchvatně. Jistě, že vás tento kabát před silnými mrazy neochrání tak, jako péřová bunda, ovšem jak se říká, pro krásu se trpí. Nikoli i přesto, vás tento kabát dokáže dokonale zahřát. Skvělou kombinací pro tento model jsou černé rukavice a šála, která vás zahřeje na cestě na ples či párty.

 

Zimní doplňky jsou v kurzu

Tuto zimu si můžete pohrát s barvami i tvary různých zimních doplňků. Kromě klasických čepic s velkou bambulí, budou letošní zimě holdovat také vtipné čepice, jakými je například tato černá čepice s ušima. Před mrazem vás také dokonale ochrání nápadité šály a rukavice, se kterými pravá zima může naplno propuknout.

 

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com