people-2566528_640

MUST HAVE: Bez čeho se podle Francouzek neobejdete?

V současné době nám módní trendy doslova vyráží dech. Nacházíme tolik krásných novinek, které jednoznačně musíme mít ve svém šatníku. Hlavně během letošního léta jsme zaznamenali pár kousků, které opravdu stojí zato. Pokud třeba zrovna míříte nakupovat, možná byste se mohli orientovat nejen podle toho, co v obchodech najdete nového, ale taky podle stylu Francouzek, které se už nějaký ten pátek řadí k nejlépe oblékaným ženám světa.

Francouzky navíc během letošního léta odhalily jakousi krásu i v těch kouscích, do nichž bychom to nikdy neřekli. Umí vytvořit neskutečně stylové outfity i z obyčejných kousků, které nás nikdy nenapadli skombinovat. Jaké kousky jsou tedy v současné době doslovné MUST HAVE, které nechybí v šatníku žádné Francouzky?

Slaměná podoba vítězí!

Do Česka se zatím v hojném počtu dostaly hlavně slaměné klobouky, které se však využívají hlavně na letní dovolené. Bohužel jinam se lidé bojí nosit takový kousek, protože si myslí, že se do společnosti jako takové nehodí. Jenže už samotné Francouzky jsou ukázkovým příkladem toho, že ten pravý letošní letní styl se nachází ve slámě!

Slaměná podoba se stala vážně populární – je načase, aby se tento francouzský módní hit dostal i do České republiky. Nebojte se tedy slaměných kabelek nebo třeba slaměných espadrilek, které dnes najdete takřka na každém pultu v obchodě s obuví. Kombinovat se tyto kousky dají s obyčejnými bílými košilemi, které však nemají být upnuté, ale mají být trochu volnější – takto budete mít zaručeno, že vám v nich nebude ani horko.

Co dál doporučují Francouzky?

Podle Francouzek byste si rozhodně měli pořídit i květované šaty. Ty jsou totiž teď taky naprosto fantastické. Ideálně by bylo, kdyby byly květované šaty na knoflíčky – stejně tak se to nosilo v době, kdy naši rodiče byli mladí a chodili na diskotéku. Knoflíčky od krku až dolů – to je ten ideální střih těchto šatů. Navíc je můžete nosit rozepnuté přes plavky.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com