____sddd

Když fotoknihu, tak od Happy Fota!

Už jste opustili myšlenku na výrobu fotoalb? Fotky z nich jen vypadávají a jedna po druhé se ztrácejí. Zkuste fotoknihu! A jestli máte pěkné fotky, jděte do fotoknihy deLUXE!

Víte o tom, že existují fotoknihy vyvolané chemickou cestou na fotopapír? A jaký je tedy rozdíl mezi digitálně tištěnou fotoknihou a tou na fotopapíře? Opravdu velký!

Happy Foto pro výrobu všech fotoknih využívá ten nejkvalitnější značkový papír. Jenže ty, které nesou označení deLUXE, vyvolává tradiční chemickou cestou. Takže když si chcete udělat fotoknihu z opravdu skvělých a kvalitních fotografií, vyberte si fotoknihu deLUXE. Máte-li pěkné fotky, nešetřete. Na fotopapíru, který používá Happy Foto k výrobě fotoknih deLUXE, navíc ani neulpívají otisky prstů, a proto se nemusíte obávat zašpinění a ohmatání. Kontrast i jas vašich fotografií tak budou na každém záběru ve vaší fotoknize přesné takové, jak byste očekávali při profi vyvolání. A jaká je na první pohled největší výhoda fotoknihy deLUXE? Když ji otevřete, neztratí se vám ani milimetřík z fotek ve hřbetu! Každá fotka, která vám bude zasahovat přes dvě stránky, bude totiž neprosto plochá.

____ddd

Jak si takovou fotoknihu můžete pořídit? Online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

 

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com