handbags-2251083_640

Kabelky, které potřebuje každá žena

Každá žena vlastní nějakou tu kabelku. Ať už malou, velkou, ještě větší. Je to zkrátka pomocnice pro různé příležitosti. A právě k různým příležitostem se hodí jiná kabelka. Mít pouze jednu kabelku do práce, na pláž, na sport, na výlet – to je jaksi nemožné. Nicméně mít pět kabelek pro stejnou příležitost je také k ničemu. Poradíme, abyste měla pro každou příležitost jednu kabelku a neměla jich málo anebo naopak zbytečně moc.

Kabelka do práce

Nejdůležitější a nejčastěji využívanou kabelkou – je kabelka do práce. Tu používáme dnes a denně. Proto by měla být kvalitní a něco vydržet. Značkové kabelky jsou sice finančně nákladnější, ale vydrží spoustu let a reprezentují naši osobnost. Takovou kabelku je vhodné vybírat ne jako módní výstřelek (to můžete u levnějších kabelek), ale spíš neutrální, aby se hodila ke všemu. Ideálními barvami jsou béžová, šedá, hnědá, černá, smetanová, modrá.

Kabelka do města

Kabelka pro toulky městem by měla být praktická. Ideálními kabelkami jsou v tomto případě crossbody. Mají dlouhý popruh přes rameno a umožňují vám kabelku nespustit z dohledu a přitom platit kafe, zákusek či zmrzlinu.

Batůžek na výlet

Pro výlety jsou vhodné batůžky. V rukou můžete držet fotoaparát a mačkat spoušť jak je libo. Batůžky jsou vděčnými společníky pro toulání přírodou a jiné výlety.

Psaníčko

Psaníčko patří k nejmenším kabelkám a využijete je při společenských událostech. Přeci jen mít velkou tašku k šatičkám by nevypadalo zrovna šik. Psaníčka jsou různých tvarů, materiálů i barev. Hodí se jak pro večerní, tak denní příležitosti.

Sportovní taška

Pokud patříte k těm, co chodí cvičit, pak byste měli mít sportovní tašku na převlečení, botasky, sprchový gel, ručník. Bez sportovní tašky se v tomto případě neobejdete. Může se jednat také o batůžek.

Kabelka na pláž

Pro letní dny budete zaručeně potřebovat kabelku na pláž. Možná vás potěšíme, ale tu si můžete klidně ušít i doma. Není potřeba šokovat na pláži prvotřídním modelem. Do tašky se musí vejít sluneční kosmetika, plavky, ručník či osuška, láhev s pitím a místečko si nechte na malou svačinku a knížku.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com