Home Cestování a dovolená Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout☀️

Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout☀️

0
Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout☀️
Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout

Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout

Pokud patříte k těm, kteří na last minute plánují dovolenou, určitě byste měli zvážit Mauricius. Tento ostrov v Indickém oceánu nabízí překrásné pláže, azurovou vodu a mnoho dalších zajímavých aktivit. Zde jsou některé zážitky, které byste rozhodně neměli minout:

Šnorchlování a potápění

Mauricius je vyhlášeným místem pro šnorchlování a potápění díky svému průzračnému moři a živému podmořskému životu. Existuje mnoho míst v okolí ostrova, kde si můžete vyzkoušet tuto aktivitu a pozorovat různé druhy ryb a korálů.

Navštivte chráněné oblasti

Mauricius má mnoho chráněných oblastí a přírodních parků, které stojí za návštěvu. Například Park Casela, který se nachází na západním pobřeží a nabízí možnost sledovat zvířata jako jsou lvi, gepardi a vodní hýždě. Tam jsou také několik botanických zahrad na Mauriciu, které prozkoumáte.

Lavové skály

Navštivte Lavové skály, což jsou bílé vápencové útesy, které se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova. Tyto skalní útvary jsou obklopeny tyrkysovým mořem a jsou velmi místopisně známé na Mauricius

Při plánování vaší dovolené na Mauritiusu nezapomeňte využít služby cestovní agentury, která vám pomůže s organizací vaší last minute dovolené. Zde si můžete pročíst další informace a recenze na Mauricius od Amerických turistů.Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Zážitky na last minute dovolené na Mauriciu

Co rozhodně neminout

Pokud se rozhodnete vyrazit na Mauricius na last minute dovolenou, měli byste si nechat ujít tyto skvělé zážitky:

 • Prohlídka země – navštivte například krásné pláže na severu ostrova,
  vodopády Chamarel a mnohé další přírodní krásy na Mauriciu.
 • Podnikněte vodní aktivity – vyzkoušejte si kitesurfing, windsurfing,
  potápění, šnorchlování a mnoho dalších vodních aktivit na krásných místech Mauricia.
 • Návštěva zahrad – zahradní park Pamplemousses, který je plný
  unikátních květin a rostlin, nebo Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanical Garden, kde najdete
  množství endemických druhů rostlin a zvířat.
 • Exkurze do historických míst – navštivte muzeum na staré plantáži v přístavu
  Mahebourg, které vám ukáže historii ostrova a vztahy s Evropany.

Dovolená Mauricius

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]
Dovolená Mauricius Last Minute

Dovolená Mauricius Last Minute – zážitek na celý život

Dovolená na Mauriciu patří mezi toužebné cíle mnoha lidí z celého světa. Pokud vás tato destinace láká, máte šanci si ji užít na poslední chvíli – jako last minute nabídku.

Proč zvolit Mauricius?

Mauricius je západní ostrov v Indickém oceánu, jehož pobřeží nabízí návštěvníkům nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, ale také impozantní sopky, kráterová jezera a národní parky. Na Mauriciu můžete zažít autentickou atmosféru africké kultury, ale také ochutnat mistrovské kuchařské speciality, jako jsou domácí kari nebo rybí delikatesy.

Last minute nabídka

Pokud se rozhodnete vyrazit na Mauricius jako last minute dovolenou, můžete ušetřit až tisíce korun. Výběr zájezdů na Mauricius je široký, nabídka last minute cestovních kanceláří vám umožní vybrat si z mnoha termínů a cenových kategorií. Určitě najdete dovolenou na Mauriciu, která bude vyhovovat vašim potřebám i finančním možnostem.

Kam na Mauriciu vyrazit?

Nabídka atrakcí na Mauriciu je pestrá. Vydejte se sledovat delfíny, zajděte do botanické zahrady Sir Seewoosagur Ramgoolam, prohlédněte si světoznámý obří lotos v Pamplemousses nebo navštivte záchrannou stanici pro želvy v Ponte d’Esny. Na Mauriciu je také mnoho míst, kde se můžete koupat, potápět, surfovat nebo jen tak odpočívat na pláži.

Závěr

Dovolená Mauricius Last Minute je skvělou příležitostí pro ty, kteří touží po exotické dovolené, ale nemají představu, kde začít. Vyrazte na ostrov v Indickém oceánu a užijte si plnohodnotnou dovolenou s nádhernou přírodou, výborným jídlem a krásnými plážemi.

Zdroj informací: Wikipedia


[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/mauricius“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená na Mauriciu v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Tipy na nejoblíbenější pláže na Seychelách ☀️
Next article Tunisko pro milovníky koní – speciální výlet na koni🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here