Tunisko Last Minute: Jak se tam v průběhu roku mění počasí

Tunisko Last Minute

Tunisko je populárním dovolenkovým cílem s krásnými plážemi a sluncem po většinu roku. Pokud si chcete užít dovolenou za dobrou cenu, můžete zvážit last minute zájezd. Každopádně je dobré vědět, jak se tam počasí vyvíjí v průběhu roku.

Jaro (březen – květen)

Na jaře je v Tunisku mírněji, ale teploty stále dosahují přibližně 20 °C a slunce pořád svítí. Voda je na koupání sice poněkud studená, ale stále je to příjemná doba na pobyt v Tunisku.

Léto (červen – srpen)

V létě jsou teploty velmi vysoké a mohou dosahovat až 40 °C. Je potřeba dbát na dostatečné hydrataci a slunění se hlavně v ranních a večerních hodinách. Moře má perfektní teplotu pro koupání a pobyt u pláže je naprosto dokonalý.

Přechodné období (září – říjen)

Přechodné období je ideální pro ty, kteří nechtějí trávit dovolenou příliš teplým počasím. Teploty se pohybují kolem 25 °C a slunce dodává potřebnou energii a teplý pocit. Voda stále má příjemnou teplotu, která vyhovuje koupání.

Zima (listopad – únor)

Zima v Tunisku je mírná a teploty se pohybují kolem 15 °C. Není to období ideální na koupání, ale stále si můžete užít hezké počasí a navštívit zajímavá místa v okolí.

V Tunisku se tedy dá trávit dovolenou po celý rok. Stačí zvolit nejvhodnější období podle počasí.

travel.state.govDovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Jak se tam v průběhu roku mění počasí

Jaro a podzim

V jarních a podzimních měsících se počasí v Tunisku pohybuje mezi 15 a 25 stupni Celsia. Tyto měsíce jsou vhodné pro návštěvu Tuniska, jelikož se zde necítí horko ani zima.

Léto

V letních měsících se počasí v Tunisku může vyšplhat až na 40 stupňů Celsia. Tyto měsíce jsou vhodné pro milovníky slunce a vodních sportů. Je nutné se však chránit před přehřátím, hydratovat a vyhýbat se nejvyššímu slunci v průběhu dne.

Zima

V zimních měsících se počasí v Tunisku pohybuje mezi 10 a 15 stupni Celsia. Tyto měsíce nejsou vhodné pro koupání v moři, ale jsou ideální pro turistiku a prozkoumání památek, jelikož není takové horko jako v letních měsících.

Tip

Při návštěvě Tuniska je důležité být připraven na možné bouře, které mohou vzniknout během zimy a jara. Doporučujeme v této době být obezřetní a sledovat místní informace a varování na webových stránkách.

Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

Zájezd Tunisko Last Minute

Zájezd Tunisko Last Minute – Jak najít nejlepší nabídku

Hledáte dovolenou v Tunisku za poslední chvíli? Pak jste na správném místě! V tomto článku vám ukážeme, jak najít nejlepší nabídku na zájezd do Tuniska last minute.

1. Hledání na internetu

Prvním krokem je vyhledání zájezdů do Tuniska na internetu. Existuje mnoho cestovních kanceláří, které nabízejí last minute zájezdy do Tuniska. Průzkum trhu může být poměrně náročný, ale určitě se vyplatí být trpělivý a porovnávat jednotlivé nabídky.

2. Sledování slevových portálů

Můžete také sledovat slevové portály, jako jsou slevomat.cz, zet.cz nebo vouchermarket.cz. Tyto portály nabízejí nejen slevy na zboží a služby, ale také last minute zájezdy.

3. Kontaktování cestovních kanceláří

Mnoho cestovních kanceláří nabízí last minute zájezdy do Tuniska. Můžete se na ně obrátit přímo a zeptat se na aktuální nabídky. Pokud budete mít trochu štěstí, najdete úžasnou nabídku.

4. Sledování cestovních webů

Můžete také sledovat web cestovní kanceláře, kde máte určitě šanci najít dobrou nabídku. Na webu kanceláře najdete všechny dostupné zájezdy včetně těch last minute.

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou do Tuniska last minute, je důležité být trpělivý. Porovnávejte jednotlivé nabídky, sledujte slevové portály a kontaktujte přímo cestovní kanceláře. Určitě najdete tu nejlepší nabídku na zájezd do Tuniska last minute.

Tunisko je zemí, kterou stojí za návštěvu. Má krásné pláže, historická města a neuvěřitelnou gastronomii. Rozhodně není divu, že je to tak oblíbená destinace mezi turisty z celého světa.


Dovolená v Tunisu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekJednoznačně nevšední: Nejlepší adrenalinové zážitky v České republice✅
Další článekVyhledejte nejlepší designový nábytek pro své podnikání🔔
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno