Tipy na nejoblíbenější pláže na Seychelách

Seychely – Ostrov pláží

Seychely jsou známé pro své bílé písečné pláže a modré vody Indického oceánu. Pokud se chystáte na dovolenou na Seychelách a hledáte nejlepší pláže vybavte se naší listou

Anse Intendance

Anse Intendance se nachází na jihozápadním pobřeží Mahé a je rozhodně jednou z nejkrásnějších pláží v Seychelách. Pláž je dlouhá 1,5 km a obklopená palmami. Zde si užijete klid a krásu přírody.

Anse Source d’Argent

Tato pláž je nejznámější na ostrově La Digue, pokud hledáte perfektně malebnou pláž pro fotografování, Anse Source d’Argent je tou správnou volbou.

Anse Lazio

Anse Lazio se nachází na severovýchodním pobřeží Praslin. Je to jedna z nejvíce fotogenických pláží v Seychelách. Dominantním faktorem této pláže je útesová krajina a tyrkysové modrá barva vody.

Grand Anse Beach

Grand Anse se nachází na jihozápadním pobřeží La Digue. Pláž je dlouhá 1,7 km a kmene palmy a obkluována křišťálově čistými vodami Indického oceánu.

Pokud se chystáte navštívit Seychely a užít si krásné pláže rozhodně navštivte naše tipy. Pokud plánujete kratší pobyt na ostrovech doporučujeme si vybrat ty nejkrásnější pláže, aby se vám dovolená vyvedla tak, jak ji máte rádi.

Trip Advisor – Seychely


Dovolená Seychely

Tipy na nejoblíbenější pláže na Seychelách

1. Anse Lazio

Tato pláž je považována za nejkrásnější pláž na Seychelách. Nachází se na ostrově Praslin a je obklopena palmami a granitovými skalami.

2. Anse Source d’Argent

Další oblíbenou pláží na Seychelách je Anse Source d’Argent, která se nachází na ostrově La Digue. Pláž je známá svými krásnými granitovými skalami a křišťálově čistou vodou.

3. Beau Vallon

Beau Vallon je největší turistickou pláží na Seychelách a nachází se na ostrově Mahé. Pláž je ideální pro ty, kteří vyhledávají aktivní relaxaci a vodní sporty.

4. Anse Georgette

Anse Georgette je klidná a opuštěná pláž na ostrově Praslin, která je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout od davů turistů. Pláž je obklopena palmami a nabízí nádherný výhled.

5. Anse Intendance

Anse Intendance se nachází na Jižním Mahé a je ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidného pobytu na Seychelách. Pláž je obklopena tropickým lesem a nabízí nádherné výhledy na oceán.

6. Anse Cocos

Anse Cocos je tichá a klidná pláž na ostrově La Digue, která je obklopena skalami a palmami. Pláž je ideální pro ty, kteří si chtějí užít klidný pobyt na Seychelách.

7. Anse Takamaka

Anse Takamaka se nachází na západě Mahé a je obklopena tropickým lesem a kokosovými palmami. Pláž je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klidného pobytu na Seychelách, daleko od davů turistů.

Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Dovolená Seychely – rajské ostrovy v Indickém oceánu

Dovolená Seychely – rajské ostrovy v Indickém oceánu

Planete-li dovolenou na Seychelách, otevírají se vám dveře do ráje. Seychelské ostrovy jsou totiž synonymem tropické romantiky, pláží s bílým pískem a tyrkysovým mořem, a exotických rostlin a živočichů. Pokud hledáte dokonalou dovolenou, Seychely jsou skvělou volbou.

Co navštívit na Seychelách

Nejvíce navštěvovanými ostrovy Seychel jsou Mahé, Praslin a La Digue. Na Mahé se nachází hlavní město Victoria a tady je i největší letiště. Na ostrově se nachází národní park Morne Seychellois, kde můžete objevovat tropické pralesy. Praslin je ostrov, který je několikrát oceněn jako nejoblíbenější ostrov pro plážovou dovolenou. Na ostrově La Digue můžete navštívit překrásné pláže jako je Anse Source d’Argent.

Kde se ubytovat na Seychelách

Na Seychelách najdete ubytování pro každou kapsu. Pokud hledáte luxusní dovolenou, máte možnost vychutnat si privátní pláže a luxusní prostředí v resortech jako jsou Four Seasons nebo Constance Lemuria. Pokud preferujete cenově dostupnější ubytování, nabízí se výběr z mnoha hotelů a apartmánů.

Aktivity na Seychelách

Vodní sporty jsou samozřejmostí na Seychelách. Můžete si zahrát golf na ostrově Praslin, plavat v korálovém moři, potápět se a pozorovat žraloky. Nezapomeňte navštívit národní park Vallee de Mai na ostrově Praslin, kde se nachází unikátní druh palmy coco de mer.

Ztratit se na seychelských ostrovech je snadné, ale co na tom. Vždyť to je přece dovolená, ne?

Více informací o Seychelách naleznete na Wikipedii.


Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekDesignové závěsné svítidlo jako nový trend v moderním bydlení🔔
Další článekZážitky na last minute dovolené na Mauriciu: Co rozhodně neminout☀️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno