kapverdy dovolena
kapverdy dovolena

Surfing na Kapverdách: nejlepší místa pro tuto vodní aktivitu

Surfing na Kapverdách

Nejlepší místa pro tuto vodní aktivitu

Kapverdské ostrovy jsou známé svými krásnými plážemi a skvělými podmínkami pro surfing. Zde jsou nejlepší místa pro tuto vodní aktivitu:

 • Sal

  Toto je nejznámější místo pro surfing na Kapverdách. Sal je na jihu ostrova a je oblíbený mezi milovníky vodních sportů. V zimě zde najdete náročné vlny ideální pro pokročilé surfery.

  Surfline.com

 • Boa Vista

  Tento ostrov nabízí písečné duny a vlny pro surfery všech úrovní. Pláže se nacházejí na východní straně ostrova a na některých místech je voda klidná a mělká, takže je vhodná i pro začátečníky.

  WaveTribe.com

 • Santiago

  Santiago je největší ostrov Kapverd a nachází se na jižním konci souostroví. Pláže jsou zde klidné a mírné, což je ideální pro rodiny a začátečníky. Na severní a východní straně ostrova jsou vlny vyšší a vhodné pro pokročilé surfery.

  TravellerSurf.comDovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Surfování je na Kapverdách velmi populární aktivitou. Tato kategorie často kladených otázek vám pomůže najít nejlepší místa pro surfování na Kapverdách.

1. Kde se na Kapverdách dá nejlépe surfovat?

Na Kapverdách je mnoho skvělých míst pro surfování. K nejlepším patří Santa Maria na ostrově Sal, Ponta Preta na ostrově Maio, kde se odehrává mezinárodní soutěž v kite-surfingu, a Ribeira Da Barca na ostrově Santo Antão.

2. Která doba roku je nejlepší pro surfování na Kapverdách?

Období od října do května je ideální pro surfování na Kapverdách. V tomto období foukají silné větry a vlny jsou vysoké.

3. Jaká je teplota vody na Kapverdách?

Teplota vody se pohybuje mezi 22 a 27 stupni Celsia.

4. Je nutné mít vlastní prkno, nebo si ho lze pronajmout na místě?

Většina surfařů si vozí své vlastní prkna, ale je možné si prkno zapůjčit i na místě.

5. Existuje na Kapverdách nějaká surfařská škola?

Ano, na Kapverdách existuje mnoho surfařských škol. Tyto školy nabízejí lekce pro začátečníky i pokročilé surfaře.

6. Jaká je cena za surfové lekce?

Ceny se liší podle surfařské školy a délky lekce. V průměru cena za hodinovou lekci činí kolem 30-50 eur.

Doufám, že tyto informace vám pomohou plánovat vaše surfování na Kapverdách a najít ideální místo pro tuto vodní aktivitu.

Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Surfování na Kapverdách: nejlepší místa pro tuto vodní aktivitu

Surfování na Kapverdách

Kapverdské ostrovy jsou známé svými úchvatnými plážemi a surferskými podmínkami. Hledáte-li nové místo pro surfování, Kapverdy jsou tou správnou volbou.

Surfing na ostrově Sal

Ostrov Sal je největším surferským místem na Kapverdách. Má mnoho pláží, kde se dá surfovat, a protož má nejlepší přístup k oceánu, je surferským rájem. Mezi nejlepší pláže patří Santa Maria, Kite Beach a Ponta Preta, na nichž si užijete svůj vodní sport.

Surfing na ostrově Boa Vista

Ostrov Boa Vista se stal dalším oblíbeným surferským místem na Kapverdách. Pláže jsou tu stejně pěkné jako na Salu, ale méně lidí. Nejlepší místa na surfování jsou Praia de Santa Monica, Bofareira a Praia de Chaves. Mimo surfingu si zde můžete také užít turistiku a prozkoumat ostrov.

Surfing na ostrově Sao Vicente

Na ostrově Sao Vicente najdete menší množství surfařů, ale pláže zde stojí za to navštívit kvůli klidnějšímu prostředí. Surfing můžete vyzkoušet na plážích Praia do Norte, Salamansa a Sao Pedro. To vás udrží na vlnách hodiny a celé dny.

Surfování na Kapverdách se stalo velmi populárním, díky dobrým vodním podmínkám, krásným plážím a dobrému počasí. Přijeďte surfovat a užít si ty nejlepší zážitky z Kapverd a vodních sportů.

Zjistit více o surfingu na Kapverdách

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekMauricius – Kde se koupit, jíst a odpočívat v rajských podmínkách☀️
Další článekStříbrné prstýnky SWAROVSKI pro ženy
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno