Home Cestování a dovolená Sharm el Sheikh: Místo snů pro dovolenou

Sharm el Sheikh: Místo snů pro dovolenou

0
Sharm el Sheikh: Místo snů pro dovolenou
Dovolená v Egyptě

Sharm el Sheikh: Místo snů pro dovolenou

Sharm el Sheikh: Místo snů pro dovolenou

Sharm el Sheikh je překrásné místo v Egyptě, které láká turisty ze všech koutů světa. Nachází se na jižním cípu Sinajského poloostrova a je známé svými nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a úžasnými potápěčskými lokalitami.

Nádherné pláže

Sharm el Sheikh nabízí mnoho krásných pláží, jako je například Naama Bay, která je plná turistů a má mnoho vhodných míst pro potápění. Další zajímavou pláží je Ras Nasrani, která je ideální pro rodiny s dětmi díky nízké hladině moře.

Křišťálově čisté moře

Moře u Sharm el Sheikh je křišťálově čisté a nabízí nádherné podvodní scenérie. Můžete se těšit na velké množství různých druhů ryb a korálů.

Potápěčské lokality

Sharm el Sheikh je známé jako jeden z nejlepších potápěčských destinací na světě. Můžete navštívit potápěčské lokality jako je například Tiran, Ras Mohamed nebo wrecks Thistlegorm. Všechny tyto lokality nabízejí velmi pestré podvodní scenérie, které opravdu stojí za to vidět.

Přijeďte si užít krásy a klid, který Sharm el Sheikh nabízí. Rozhodně nebudete litovat!

Více o národním parku Ras MohamedDovolená v Egyptě

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/egypt“ background=“#2def4c“ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Egyptě v AKCI[/su_button]

Místo snů pro dovolenou: Sharm el Sheikh

Co mohu očekávat od dovolené v Sharm el Sheikh?

Sharm el Sheikh je krásné místo na jihu Sinajského poloostrova v Egyptě. Je to velmi populární destinace pro dovolenou, zejména mezi milovníky pláže a potápění.

V Sharm el Sheikh najdete také mnoho luxusních resortů, oblíbených suvenýrových stánků a vynikající restaurace.

Jaké jsou nejlepší pláže v Sharm el Sheikh?

Sharm el Sheikh má mnoho krásných pláží, kde si můžete odpočinout a užít si slunce. Mezi nejoblíbenější pláže patří:

 • Om El Seid Hill Beach
 • Naama Bay Beach
 • Shark’s Bay Beach
 • Montaza Beach

Co mohu dělat v Sharm el Sheikh, kromě pláží?

Sharm el Sheikh nabízí mnoho dalších aktivit, které si můžete vyzkoušet, jako je potápění, windsurfing a jachting. Navštivte nemovitosti města, jako je Koptský klášter sv. Kateřiny nebo Beduínský tábor a zigurat. V okolí se také nacházejí národní parky, kde se můžete projít či jet na horských kolech.

Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Sharm el Sheikh?

Zatímco Sharm el Sheikh je celoroční destinací, nejlepší čas na návštěvu je v období od října do dubna, kdy jsou teploty mírnější a slunce není tak intenzivní.

Dovolená v Egyptě

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/egypt“ background=“#2def4c“ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Egyptě v AKCI[/su_button]
Sharm el Sheikh dovolená – nejlepší možnosti pro relaxaci

Sharm el Sheikh dovolená – nejlepší možnosti pro relaxaci

Sharm el Sheikh je balneologické letovisko, které se nachází na jižním konci Sinajského poloostrova v Egyptě. Je to oblíbená turistická destinace, která nabízí možnosti pro relaxaci, koupání i poznávání exotického světa. Pokud plánujete svou dovolenou v této oblasti, doporučujeme se zaměřit na následující možnosti.

1. Pláže a koupání

Sharm el Sheikh je známý svými krásnými plážemi, které jsou ideální pro opalování a koupání. Mezi nejpopulárnější patří Naama Bay, Sharks Bay, Ras Nasrani a Shark’s Bay. Na plážích je také možné provozovat vodní sporty, jako jsou potápění, šnorchlování a windsurfing.

2. Potápění a šnorchlování

Sharm el Sheikh je jedním z nejlepších míst na světě pro potápění a šnorchlování. Podmořský svět je zde neuvěřitelně pestrý a nabízí mnoho zajímavých podvodních scenérií. Nejznámějšími lokalitami jsou Coral Reef, The Yolanda a Shark Reef.

3. Poznávání kultury a historie

V okolí Sharm el Sheikh jsou mnohé kulturní a historické památky, které stojí za návštěvu. Mezi nejznámější patří například klášter svaté Kateřiny nebo starověké město Petra v Jordánsku.

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít ideální dovolenou, Sharm el Sheikh je tím pravým místem. Najdete zde vše, co potřebujete k tomu, abyste se skutečně odpočinuli a nabrali nové síly do dalších dnů.

Pro více informací o Sharm el Sheikh navštivte Wikipedii.


[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/egypt“ background=“#2def4c“ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Egyptě v AKCI[/su_button]

Sharm el Sheikh – Místo snů pro dovolenou

Poloha:

 • Leží na jižním cípu Sinajského poloostrova v Egyptě
 • Na břehu Rudého moře, obklopeno písečnými dunami a koralovými útesy

Atrakce:

 • Šnorchlování a potápění
 • Kolem 250 různých druhů korálů a 1000 druhů ryb
 • Pláže s jemným pískem a azurovou vodou
 • Krásné zahrady a parky
 • Exkurze do pouště a oáz

Kultura a historie:

 • V městě se nachází mešita Mohameda VI. a další historické památky
 • Možnost navštívit Káhiru a pyramidy v Gíze

Zábava a noční život:

 • Každý večer se konají různé kulturní a zábavné programy
 • Kasinové hry a noční kluby
 • Bary a restaurace s tradičním egyptským jídlem

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Seychelská dovolená: kolik stojí a jak na ni ušetřit ☀️
Next article Jak si prodloužit řasy pomocí přírodních metod❤️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here