Home Cestování a dovolená Seychelské ostrovy: Co si určitě nenechat ujít ☀️

Seychelské ostrovy: Co si určitě nenechat ujít ☀️

0
Seychelské ostrovy: Co si určitě nenechat ujít ☀️
Seychelské ostrovy

Co si určitě nenechat ujít na Seychelských ostrovech

1. Pláže

Na Seychelských ostrovech naleznete dokonalý koktejl z bílého písku, tyrkysového moře a palmových stromů. K nejznámějším plážím patří Anse Lazio, Anse Source d’Argent a Beau Vallon.

2. Potápění a šnorchlování

Seznamte se s podmořským světem Seychel pomocí potápění nebo šnorchlování a poznejte neuvěřitelnou biodiverzitu. Mezi nejlepší místa na ostrovech patří Sainte Anne Marine National Park či Aldabra Atoll.

3. Národní park Vallée de Mai

Tento národní park se nachází na ostrově Praslin a je domovem nejen pro vzácnou ořešák užitkový, ale také pro další endemické rostliny a živočichy. Celý park je prohlášený za světové přírodní dědictví UNESCO.

Pro další informace o Seychelských ostrovech navštivte https://www.seychelles.travel/en/exploreDovolená Seychely

FAQs – Seychelské ostrovy

Co si určitě nenechat ujít

Co se týče Seychelských ostrovů, je těžké říct, co byste si neměli nechat ujít, protože jsou plné krásných a ikonických míst. Nicméně, níže jsou uvedena některá místa, která by mohla být pro vás nezapomenutelným zážitkem:

1. Anse Source d’Argent

Tento plážový ráj je považován za jednu z nejkrásnějších pláží na světě, s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Měli byste se sem podívat a prožít nádherný západ slunce.

2. Curieuse Island

Tato neobydlená ostrovní rezervace je domovem ohrožené druhůrasy želva obrovská, kterou můžete vidět přímo na ostrově.

3. Vallee de Mai

Tento národní park je považován za jedno z posledních tropických rájů na Zemi. Zde se nachází jeden z největších na světě přírodních lesů kokosových palem, kde můžete vidět tyto obrovské a ohromující rostliny.

Tak to jsou jen některá z mnoha úžasných míst na Seychelských ostrovech. Nenechte si ujít tuto příležitost a přijďte si prožít nádhernou dovolenou na tomto ráji na Zemi!

Dovolená Seychely

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/seychely“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Seychely v AKCI[/su_button]
Dovolená Seychely – Ostrov krásy a klidu

Dovolená Seychely

Dovolená na Seychelách se stává stále populárnější volbou pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a relaxovat na plážích krásného ostrova.

Základní informace o Seychelách

Seychely jsou tvořeny 115 ostrovy v Indickém oceánu. To znamená, že máte mnoho možností prozkoumat různá místa, ať už hledáte klidné pláže nebo vodní aktivity jako potápění a surfování. Navíc můžete ochutnat mnoho místních specialit, které jsou připravovány ze svěžích mořských plodů.

Co si vzít na Seychely?

Je důležité vzít s sebou vhodné oblečení na tropické klima. Tedy lehké a vzdušné šaty, trička a krátké kalhoty. Nepochybujte o této radě a nechoďte na ostrov s nadměrným množstvím oblečení.

Pokud plánujete aktivnější dovolenou, nezapomeňte si vzít vhodné oblečení a obuv na turistiku.

Co vidět na Seychelách?

Na Seychelách můžete shledat mnoho zajímavých míst a turistických atrakcí, například:

  • Národní park Vallée de Mai na ostrově Praslin, kde můžete vidět endemické druhy rostlin a ptáků.
  • Ochranná oblast Aldabra je domovem 150 tisíc karet, které obývají korál a rostliny.
  • Západní pobřeží Mahé má klidné pláže a křišťálově čistou vodu, která je ideální pro potápění.

Pokud se zajímáte o historii, doporučujeme navštívit Victoria, hlavní město Seychel, kde naleznete mnoho muzeí a budov z koloniální doby.

Určitě se podívejte na Aldabra, korálovou ostrovní skupinu

Aldabra byla zařazena na seznam UNESCO dědictví v roce 1982 a nabízí turistickou cestu pro návštěvníky, poskytující přístup k zvířatům v jejich přirozeném prostředí. Můžete vidět nádherné oblasti obklopené mangrovy a otočit se za úchvatnými západy slunce.

Pokud hledáte dovolenou se stále více přírodou a klidem, Seychely jsou tou pravou volbou pro Vás.

Více informací o Seychelách na Wikipedii

Dovolená Seychely

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/seychely“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Seychely v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here