Home Cestování a dovolená Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

0
Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru
Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

Severní Cyprus je ideální destinace pro rodiny s dětmi. K dispozici je mnoho zábavných aktivit, které se dětem a dospělým budou líbit. Mezi ty patří:

1. Kyprské Národní Muzeum: Muzeum nabízí mnoho zajímavostí a zážitků z historie Kyprského království.

2. Girne Castle: Zřícenina hradu je krásným místem, kde se mohou děti procházet a vymýšlet příběhy.

3. Zoo: Zoo je zábavným místem pro děti, kde se mohou podívat na divoká zvířata a ptáky v jejich přirozeném prostředí.

4. Pláže a vodní sporty: Severní Cyprus má nádherné pláže, kde mohou rodiny s dětmi hrát na pláži a užívat si vodních sportů.

Severní Cyprus je ideálním místem pro rodiny s dětmi na dovolenou. K dispozici jsou zajímavé a zábavné aktivity, jako například Kyprské Národní Muzeum, Girne Castle, Zoo a pláže s vodními sporty. Každá rodina si může užít příjemnou dovolenou a zážitky jako nikdy předtím.

Severní Cyprus je ideální destinací pro rodiny s dětmi na dovolenou. K dispozici je mnoho zábavných aktivit, jako například Kyprské Národní Muzeum, Girne Castle, Zoo a pláže s vodními sporty. Každá rodina si může užít krásnou dovolenou plnou zážitků a nezapomenutelných zážitků.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejlepší rodinné aktivity v Severním Kypru

Severní Kypr je ideálním místem pro prožití krásných rodinných aktivit. Mezi oblíbené aktivity patří plavba lodí po jezeře Köprülü, procházky po historickém centru města Kyrenia a prohlídka starobylého města Salamis. Děti mohou užívat atrakcí v zábavním parku, jako jsou horské dráhy, skluzavky, trampolíny a kolotoče. Na ostrově je několik pěkných pláží, kde můžete v létě koupat a užívat si slunečních paprsků. Také můžete navštívit muzea, jako je Kyrenia Castle, Kyrenia Harbour a Bellapais Abbey. V blízkosti je i několik divokých pláží s krásnou přírodou, kde si můžete užít čerstvý vzduch. Pro ty, kteří mají rádi historii, jsou zde krásné ruiny antických měst, jako je Soli a Vouni. Severní Kypr je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

Rodinné hotely v Severním Kypru

Severní Kypr se nachází ve Středozemním moři a je jehož nejsevernějším teritoriem. Kromě nádherných pláží a historických památek je také domovem mnoha rodinných hotelů. Tyto hotely nabízejí úžasný výhled na moře a úžasnou zábavu pro celou rodinu. Hosté mohou využít bazénů, sportovních aktivit, wellness centra a vychutnat si různé gurmánské příležitosti. Také je tu dostatek možností pro zábavu, jako jsou vodní sporty, kulturní akce a mnoho dalšího.
Rodinné hotely v Severním Kypru jsou nejen místem pro dovolenou, ale také skvělou příležitostí pro společné vzdělávání. Hosté mohou navštívit místní muzea, galerie a historické památky, aby poznali bohatou historii země.

Pro více informací o rodinných hotelech v Severním Kypru navštivte Wikipedia Severní Kypr.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Severním Kypru?

Severní Kypr nabízí spoustu skvělých aktivit pro rodiny s dětmi. Nejlepší aktivity zahrnují návštěvu některého z mnoha krásných pláží, jako je Ayia Napa nebo Nissi Beach. Můžete se také projet na kajaku po moři nebo na lodi. Jiné populární aktivity, jako je například potápění nebo výlet na plachetnici, jsou také skvělým způsobem, jak strávit čas. Kromě toho existuje mnoho skvělých historických památek, které stojí za prozkoumání, například Katedrála Svatého Pavla v Famagustě.

Jaké jsou nejlepší oblasti pro rodiny s dětmi v Severním Kypru?

Nejlepší oblasti pro rodiny s dětmi v Severním Kypru jsou Ayia Napa, Nissi Beach, Kyrenia a Famagusta. Všechny tyto oblasti mají spoustu skvělých pláží, restaurací, obchodů a atrakcí. Některé z nejpopulárnějších atrakcí v těchto oblastech jsou například Kyrenia Castle, Ayia Napa Monastry a Nissi Beach Water Park.

Kde mohu najít aktivity pro rodiny s dětmi v Severním Kypru?

Existuje několik zdrojů, které mohou pomoci rodinám s dětmi najít aktivity v Severním Kypru. Mezi tyto zdroje patří oficiální stránky Severního Kypru, turistické informační centra a různé doporučené stránky online. Tyto zdroje poskytují informace o všech druzích aktivitách, které jsou v Severním Kypru k dispozici, včetně historických a kulturních atrakcí, pláží, restaurací a obchodů.

Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

  • Bezplatné aktivity: vycházky po plážích, návštěva místních obchodů s rukodělnými výrobky, procházky po místním tržišti, návštěva muzeí, kostelů a památek.
  • Vodní sporty: potápění, surfování, plachtění, vodní lyžování, šnorchlování.
  • Aktivity na pevnině: jízda na koni, zapůjčení čtyřkolek, rafting, túry po horách, jízda na kajaku, paintball, golf, jízda na kole a vyhlídkové lety.
  • Zábavní parky a speciální aktivity: prohlídky místních zábavních parků, návštěva akvária, adrenalinové túry po horách, návštěva místních farm a výlet lodí.

Aktivity pro rodiny s dětmi na dovolené v Severním Kypru

Tento článek je určen pro rodiče s dětmi, kteří se chystají na dovolenou do Severního Kypru. Chceme vám pomoci zorganizovat zábavné a zajímavé aktivity, aby vaše dovolená byla nezapomenutelná pro vás i vaše děti.

Nabízíme tyto aktivity:

• Navštívit Kyrenia Harbour, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na záliv a vychutnat si večeři v jedné z restaurací v oblasti.

• Navštívit královskou pevnost St. Hilarion, která se nachází ve vysokých horách a je to skvělé místo pro procházku.

• Navštívit Akamas National Park, kde můžete koupat v průzračných plážích a obdivovat přírodu.

• Vypravte se do Esentepe, známého jako „Kyperský Las Vegas“, kde si můžete užít večer plný zábavy.

• Vyrazte do Girne, kde najdete zábavní parky, kavárny, restaurace a obchody.

• Navštívit Kyrenia Castle, kde si můžete prohlédnout nádhernou historickou budovu.

• Vyrazte do Kyrenia Animal Parku, kde si můžete prohlédnout a pohladit různé zvířata.

• Vychutnat si krásný výhled na východní pobřeží Kypru z vrcholu Pentadaktylos.

• Vyrazte do Beşparmak National Parku a prohlédněte si překrásnou přírodu.

 

Kategorie: Dovolená

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here