Home Cestování a dovolená Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu

Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu

0
Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu
Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu

Portugal je skvělým místem na dovolenou v jakémkoli ročním období. V mimosezónním období mohou turisté cestovat po celé zemi, aniž by museli čelit velkým davům. Existuje několik skvělých destinací, které se v mimosezónním období stávají velmi atraktivními. Mezi tyto destinace patří Lisabon, Algarve, Porto, Madeira a Azory.

Lisabon je známý pro svou bohatou historii, významná památky, historické budovy a staré čtvrti. Je také domovem kulturních památek, jako je Jeronýmův klášter či Torre de Belem. Algarve je oblíbená destinace pro turisty, kteří hledají slunce, pláže a přírodu. Oblast nabízí také golfová hřiště, restaurace a obchody. Porto je druhé největší město Portugalska a je plné kulturního bohatství. Město má impozantní architekturu, historické budovy, staré čtvrti a přístavy.

Madeira je skvělá destinace pro milovníky přírody, protože nabízí slunečné pláže, lesy, hory, vinice a historické městečka. Azory jsou skupinou devíti ostrůvků v Atlantiku s dokonale čistou přírodou. Azorské ostrovy jsou obklopeny neuvěřitelně krásnými plážemi, lesy, vody a vulkány.

Portugalsko je skvělou volbou pro dovolenou mimo hlavní sezónu. Turisté mohou objevovat bohatou historii, kulturu a přírodu země. Mezi oblíbené destinace v mimosezónním období patří Lisabon, Algarve, Porto, Madeira a Azory.

Portugalsko je ideální destinací pro dovolenou mimo hlavní sezónu. Turisté mohou obdivovat bohatou historii, kulturu a přírodu Portugalska v destinacích jako Lisabon, Algarve, Porto, Madeira a Azory. Takže pokud hledáte skvělé místo na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu, máte na výběr z mnoha možností!

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Méně turistické oblasti Portugalska

Portugalsko je země s velkou historií a přírodními krásami. Na první pohled je zde všude turistika, ale existuje spousta méně známých oblastí, které byste mohli navštívit. Například Azory jsou skupina ostrůvků v Atlantském oceánu, kde se nachází nádherná příroda, odražené vesnice a lesy. Dalším skvělým místem pro návštěvu je Beira Alta, kde najdete nádherné vrcholy, hory a údolí. Na severu Portugalska, v Minhu, jsou malebné vesničky a vinicí, kde můžete ochutnat místní vína. Na jihu Portugalska si můžete užít Algarve, kde je i nádherné pobřeží. Pokud hledáte romantickou dovolenou, můžete navštívit Madeiru, kde jsou úžasné vyhlídky a pláže.

Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu

Nejlepší pláže v Portugalsku mimo hlavní sezónu

Portugalsko je jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Evropě a jeho pláže jsou skutečnou lahůdkou. Zde je seznam nejlepších pláží, které můžete navštívit v Portugalsku mimo hlavní sezónu:

  • Praia da Rocha je pláž v jižním Portugalsku s nekonečnými bílými písky a moderátními vlnami.
  • Praia do Guincho je pláž v blízkosti hlavního města Lisabonu. Je to ideální místo pro vodní sporty, jako je windsurfing a kitesurfing.
  • Praia da Comporta je nedotčená pláž s jemným bílým pískem a klidnou vodou. Je obklopena bujnou vegetací a stromy se vlní v širém oceánu.
  • Praia da Falesia se nachází na severním pobřeží Portugalska. Je to nejdelší pláž v zemi a je obklopena skalami a borovicovými lesy.
  • Praia de Santiago je malá písčitá pláž, která se nachází na ostrově Sao Miguel v Azorských ostrovech.

Mimo hlavní sezónu můžete v Portugalsku najít mnoho krásných pláží, na kterých můžete strávit klidnou dovolenou.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu?

Portugalsko je oblíbenou destinací pro turisty po celý rok. Chcete-li vyhledat dovolenou mimo hlavní sezónu, zvažte zamířit do oblastí, jako je severní Portugal, Algarve nebo Alentejo. Tato místa jsou méně přelidněná a nabízejí větší klid než hlavní turistické oblasti. Kromě toho jsou v těchto oblastech ceny ubytování a stravování velmi příznivé.

Co bych měl vědět o cestování po Portugalsku mimo hlavní sezónu?

Pokud cestujete mimo hlavní sezónu, měli byste mít na paměti, že některé oblasti, jako jsou pláže, mohou být méně přístupné. Kromě toho se některé oblasti mohou změnit, a to včetně zavřených obchodů, muzeí, restaurací a dokonce i pláží. Proto je důležité vždy zjistit, co je k dispozici, než se vydáte na dovolenou.

Jaké jsou nejlepší aktivity v Portugalsku mimo hlavní sezónu?

Mimo hlavní sezónu je v Portugalsku spousta aktivit. Mezi ně patří procházky po historických městech, výlety po vinicích, plavby lodí po pobřeží a návštěva národních parků. Také se můžete vydat na výlet po okolí a vychutnat si krásy Portugalska.

Dovolená v Portugalsku mimo hlavní sezónu

  • Portugalsko je velmi oblíbená destinace, která se může pyšnit nádhernou přírodou a mnoha historickými památkami
  • Když se vydáte do Portugalska mimo hlavní sezónu, užijete si prázdninovou destinaci bez davů a vyšších cen
  • Návštěvníci si mohou dopřát výlety do unikátních míst, jako jsou Algarve, Azory nebo národní parky
  • Můžete se těšit na velkou nabídku outdoorových aktivit, jako je jízda na kole, surfování, plavání nebo potápění
  • Portugalsko je také známé pro své bohaté kulturní tradice, které možná poznáte v mnoha městech a vesnicích

Kam na dovolenou v Portugalsku mimo hlavní sezónu

• Článek je určen pro všechny, kteří touží po dovolené v Portugalsku mimo hlavní sezónu.
• Článek by měl čtenářům pomoci získat přehled o nejlepších destinacích a aktivitách, které si mohou užít během svého pobytu v Portugalsku.
• Článek by měl čtenářům pomoci vybrat si destinace a hotely, kde se mohou ubytovat, aby si mohli užít svou dovolenou v Portugalsku.

 

Kategorie: Dovolená

Previous article Plánování aktivní dovolené na Zanzibaru: Tipy a triky
Next article Průvodce Kapverdskými ostrovy pro rodiny s dětmi
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here