Kapverdské ostrovy: Ostrovní hopping
Kapverdské ostrovy: Ostrovní hopping

Užít si dovolenou v Emirátech je jedním z nejlepších zážitků, ale může být také dosti stresující. Zde je několik tipů, které pomohou s balením, abyste se cítili pohodlně a bezpečně během své dovolené:

Nezapomeňte na oblečení, které vyhovuje místním požadavkům na oděv. Pro ženy by to mělo zahrnovat dlouhé sukně nebo šaty, dlouhé tričko s rukávy a dlouhé šály. Muži by měli mít dlouhé kalhoty, dlouhé tričko s rukávy a šátek. Voda a sluneční brýle jsou nezbytností, stejně jako krém na opalování. Je také důležité zabalit nějaké suché potraviny, jako jsou tyčinky nebo ořechy, a nezapomeňte na léky.

Vybalení na dovolenou do Emirátů může být stresující, ale vědění, co si vezmete, vám pomůže se cítit pohodlně a bezpečně. Nezapomeňte na oblečení, které splňuje místní požadavky, vodu, sluneční brýle, krém na opalování, suché potraviny a léky.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejlepší oblečení pro pouštní klima – dovolená v Emirátech

Pokud se chystáte trávit dovolenou v Emirátech, je důležité vědět, co si obléct pro pouštní klima. Nejdůležitější je nosit pohodlné, volné oblečení z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo len, abyste se mohli udržet v chladu a v suchu. Doporučujeme nosit jednobarevné oblečení, protože se může snáze spojit s různorodými materiály a barvami. Při výběru oblečení se ujistěte, že jeho střih vás ochrání před sluncem, jako jsou dlouhé rukávy a nohavice. Sluneční brýle, klobouk a něco na krytí obličeje jsou také důležité. Vždy je důležité dbát na to, abyste byli co nejlépe chráněni před sluncem a teplotou. Emiráty jsou překrásnou destinací, a pokud se chystáte, mějte na paměti, že si můžete užít nádherné počasí a přírodu vhodným oblečením.

Co si vzít na dovolenou do Emirátů: Tipy pro balení

Výlety do hor a oáz v Emirátech

Emiráty jsou ideální destinací pro dovolenou. Nádherné krajiny, pohádková architektura, luxusní hotely a přírodní oázy a hory jsou jen některé z věcí, které můžete v Emirátech objevit. Abyste si mohli užít tyto úžasné krásy, je třeba se připravit. K tomu, abyste získali nejlepší zážitky z výletů do hor a oáz v Emirátech, je třeba si vzít následující:

 • Oblečení a obuv odpovídající přírodnímu prostředí a počasí.
 • Dostatek pitné vody.
 • Krém, opalovací krém, sluneční brýle a čepice.
 • Kapesníky a ručník.
 • Šetrnost k přírodnímu prostředí.
 • Mapu nebo GPS navigaci.
 • Další osobní vybavení a léky.

Výlety do hor a oáz v Emirátech jsou skvělým způsobem, jak si užít krásnou přírodu. Prozkoumejte Spojené arabské emiráty a objevte jejich překrásné krajiny!

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Jaké oblečení bych měl vzít na dovolenou do Emirátů?

Vzhledem k tomu, že je v Emirátech teplo po celý rok, měli byste nosit přiléhavé, lehké oblečení vyrobené z bavlny nebo lnu. Přesto byste měli vzít s sebou nějaké dlouhé rukávy a dlouhé nohavice pro návštěvu mešit a náboženských památek.

Co se týče finančních prostředků?

V Emirátech se všeobecně používá dirham, ale většina obchodů a restaurací akceptuje také kreditní karty. Pokud to chcete, můžete si vzít s sebou hotovost, ale nedoporučujeme to.

Je třeba si vzít léky na dovolenou do Emirátů?

Ano, doporučujeme vám vzít si léky, které obvykle užíváte. Některé léky, které jsou běžné v jiných zemích, nemusí být v Emirátech legální nebo k dispozici, takže je lepší je mít s sebou.

Je nutné si vzít nějakou osobní ochranu?

V Emirátech je bezpečno, ale měli byste si vzít nějakou osobní ochranu, jako jsou kapesní alarmy, klíčenky s alarmem nebo osobní alarmy, abyste se mohli cítit v bezpečí, když jste na dovolené.

Co si vzít na dovolenou do Emirátů: Tipy pro balení

 • Oblečení:
  • Prodloužená ramínka nebo volné oblečení, abyste se cítili pohodlně a dodržovali místní zvyky
  • Běžné oblečení na procházky po pláži a do bazénu
  • Příležitostné oblečení, pokud se chystáte vyrazit do restaurace
 • Obuv:
  • Pohodlné boty na pláž a bazén
  • Pevné sandály nebo boty na procházku centrem města
 • Kosmetika:
  • Krém na opalování s vysokým SPF, abyste se vyhnuli popáleninám
  • Sprchový gel, šampon a další produkty na osobní hygienu

Co si vzít na dovolenou do Emirátů: Tipy pro balení

Tento článek je určen pro všechny, kteří se chystají na dovolenou do Emirátů. Pomůže vám zjistit, co si máte vzít s sebou, abyste měli pohodlnou dovolenou.

-Plážové oblečení
-Kšiltovka nebo pokrývka hlavy
-Sluneční brýle
-Krém na opalování
-Kvalitní sandály
-Pohodlné boty
-Oblečení na noční vycházky
-Příruční zavazadlo
-Plážová utěrka
-Plážové hračky
-Fotoaparát
-Vodní boty

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekNosit dámské spodní prádlo pro různé typy postav
Další článekRecenze vlasové kosmetiky Curapil
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno