Dovolená v Severním Kypru: Jak se tam dostat
Dovolená v Severním Kypru: Jak se tam dostat

Řecko je země s mnoha nádhernými ostrovy, ideálními pro dovolenou. Nejznámějšími ostrovy se staly Santorini, Mykonos, Corfu, Kefalonia, Zakynthos, Lefkada a Rhodos. Santorini je oblíbená pro svůj dramatický výhled na modré moře, bílé domy a nebeské západy. Mykonos je známý pro jeho nádherné pláže, živou atmosféru a noční život. Corfu má starobylou architekturu a impozantní přírodní scenérie. Kefalonia je známá pro své písečné pláže, zelené údolí a přátelskou domorodou kulturu. Zakynthos je domovem modrých jeskyní, bílých pláží a bujné přírody. Lefkada je oblíbená pro své krásné pláže a klidnou atmosféru. Rhodos je oblíbený pro svou starobylou architekturu, jako jsou starověké řecké památky a římské ruiny.

Řecko je země s mnoha nádhernými ostrovy, ideálními pro dovolenou. Nejznámějšími ostrovy jsou Santorini, Mykonos, Corfu, Kefalonia, Zakynthos, Lefkada a Rhodos. Santorini je oblíbené pro svou dramatickou vyhlídku na modré moře, bílé domy a nebeské západy. Mykonos je známý pro své nádherné pláže, živou atmosféru a noční život. Corfu má starobylou architekturu a impozantní přírodní scenérie. Kefalonia je známá pro své písečné pláže, zelené údolí a přátelskou domorodou kulturu. Zakynthos se může pochlubit modrými jeskyněmi, bílými plážemi a bujnou přírodou. Lefkada je oblíbená pro své krásné pláže a klidnou atmosféru. Rhodos je oblíbený pro svou starobylou architekturu, jako jsou starověké řecké památky a římské ruiny.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejlepší ostrovy pro dovolenou v Řecku

Řecko je jednou z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou. Je provázeno bohatou historií, krásnou přírodou a přátelskými lidmi. Řecko má spoustu ostrovů, které jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Nejlepšími ostrovy pro dovolenou v Řecku jsou Kréta, Rhodos, Kos, Santorini, Mykonos a Corfu.

Kréta je největším řeckým ostrovem a je domovem starověké minoické civilizace. Na tomto ostrově je možné spatřit úžasné přírodní scenérie, památky, písečné pláže a historické město Chani.

Rhodos je největším ze Sporades ostrovů a je oblíbeným místem pro turisty. Rhodos se může pochlubit unikátními památkami, jako je například Staré Město, které je na seznamu UNESCO.

Kos je druhým největším řeckým ostrovem a je obklopen zelenými kopci, borovými lesy, plážemi a pěknými vesnicemi. Na tomto ostrově je mnoho antických památek a muzeí, které jsou ideální pro milovníky historie.

Santorini je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Řecku a je obklopen modrou oblohou a bílými domy. Nádherné scenérie tohoto ostrova jsou ideální pro romantickou dovolenou.

Mykonos je oblíbeným místem pro mladší generaci, která se chce bavit s přáteli až do ranních hodin. Na tomto ostrově jsou také překrásné pláže a historické památky.

Corfu je jedním z nejkrásnějších ostrovů v Řecku a je domovem nádherných přírodních scenérií, starověkých památek a přátelských lidí. Corfu je ideální pro dovolenou strávenou relaxací a poznáváním.

Řecko nabízí spoustu možností pro dovolenou. Tyto ostrovy jsou nejlepšími volbami pro relaxaci, poznávání a zábavu. Více o Řecku

Nejlepší ostrovy pro dovolenou v Řecku

Řecko je oblíbenou destinací pro dovolenou pro svou bohatou historií, přírodní krásou a nekonečným množstvím ostrovy. Každý z těchto ostrova má své vlastní unikátní charakteristiky, které patří k jeho kultuře a atmosféře. Mezi ně patří přírodní krása, historické památky, bohatá kultura a tradice, vynikající stravování a víno, krásné pláže, aktivity a služby na místě a mnoho dalšího. Každý ostrov je jiný a můžete si vybrat mezi starobylou tradicí, přírodní krásou a přívětivou atmosférou. Řecko vám nabízí nekonečné možnosti pro vaši dovolenou.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Jaká jsou nejlepší ostrovy pro dovolenou v Řecku?

Řecko je známé svými nádhernými ostrovními destinacemi a je ideálním místem pro dovolenou. Nejlepšími ostrovy pro dovolenou v Řecku jsou Mykonos, Santorini, Rodos, Kefalonia, Zakynthos a Korfu. Tyto ostrovy se vyznačují překrásnými plážemi, bohatou historií, vynikajícím jídlem a pohostinností místních obyvatel.

Nejlepší Ostrovy pro Dovolenou v Řecku

 • Santorini
 • Mykonos
 • Kréta
 • Rhodos
 • Korfu
 • Lefkada
 • Kos

Nejlepší Ostrovy pro Dovolenou v Řecku

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Řecku, máte na výběr z mnoha skvělých ostrovů. Mezi nejoblíbenější patří Santorini, Mykonos, Kréta, Rhodos, Korfu, Lefkada a Kos. Každý z nich nabízí jedinečnou atmosféru a úžasné přírodní scenérie.

 • Santorini je pohádkový ostrov s bílými domky a modrými střechami a úchvatnými výhledy.
 • Mykonos je ostrov plný zábavy, kde si můžete užít noční život a luxusní pláže.
 • Kréta se pyšní romantickými zátokami a písečnými plážemi obklopenými nekonečným horami.
 • Rhodos je domovem starověkých památek, jako je starověký amfiteátr, a úžasných pláží.
 • Korfu je ostrov pro milovníky historie a jeho města jsou plná bohaté kultury.
 • Lefkada se pyšní nádhernou přírodou, kterou tvoří nádherné modré laguny, bílé pláže a úchvatné hory.
 • Kos je ostrov, kde můžete objevovat starověké památky, zelené hory a bílé pláže.

Ať už hledáte zábavu nebo klid a pohodu, každý z těchto ostrovů vám může nabídnout dokonalou dovolenou.

Nejlepší ostrovy pro dovolenou v Řecku

• Tento článek je určen pro lidi, kteří hledají dobrou dovolenou v Řecku.
• Pomůže čtenářům vybrat ty nejlepší ostrovy, aby z nich mohli vybírat ideální destinaci pro svou dovolenou.

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekRozlučka se svobodou v Praze – nejlepší restaurace a bistra pro pořádné jídlo a pití.❤️
Další článekChia semínka a snížení hmotnosti – jak to funguje?💚
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno