Nejlepší aktivity na Seychelách pro dovolenou plnou dobrodružství

Zkoumejte podmořský svět

Seychely jsou domovem mnoha druhů korálů a ryb, a proto je potápění a šnorchlování jednou z nejoblíbenějších aktivit. Mezi nejoblíbenějšími místy patří Sainte Anne Marine National Park a Island Development Company Marine Reserve.

Prozkoumejte přírodní krásy ostrovů

Seychely jsou známé svými nádhernými plážemi a lagunami. Mezi nejoblíbenějšími jsou Anse Lazio, Anse Source d’Argent a Beau Vallon. Můžete také navštívit národní park Vallée de Mai, kde se nachází indické ořechové palmy.

Zážitek z rybaření

Rybaření je další oblíbenou aktivitou na Seychelách. Můžete se vydat s místními rybáři na rybářský výlet a nechat se inspirovat místními technikami. Většina turistů si užívá chytání tuňáků, barrakud a kaprů.

Prohlídky ostrova

Prohlídky ostrova jsou další z aktivit pro turisty na Seychelách. Můžete si pronajmout auto nebo si najmout místního průvodce a projít si ostrovem. Mezi hlavní atrakce patří Mission Lodge, kde se nachází pozůstatky budovy pocházející z 19. století.

Pro více informací o aktivitách na Seychelách navštivte americké velvyslanectví v České republice.Dovolená Seychely

Nejlepší aktivity na Seychelách pro dovolenou plnou dobrodružství

Šnorchlování a potápění

Seychely jsou domovem mnoha druhů podmořského života. Možnosti šnorchlování a potápění jsou tedy nekonečné. K nejlepším lokalitám patří Curieuse Island a Sainte Anne Marine National Park.

Surfování

Na ostrově Praslin se nachází údajně nejlepší surfová lokalita v západním Indickém oceánu – Anse Lazio. Výhodou je i to, že je tato pláž méně přeplněná než ostatní turistické destinace na Seychelách.

Trekování

Seychely nabízejí mnoho příležitostí k prozkoumání své přírody. Vynikající volbou je návštěva Vallée de Mai na Praslinu, kde se nachází unikátní druh kokosové palmy Coco de Mer.

Rybářský výlet

Existuje mnoho způsobů, jak si na Seychelách vyzkoušet rybolov. Rybářské výlety jsou oblíbenou aktivitou, při níž si můžete sami chytit svou večeři.

Kajakování a paddleboarding

Seychely jsou obklopené krásnými korálovými útesy a turisté si je velmi oblíbili pro kajakování a paddleboarding. Výhodou je i to, že tuto činnost můžete podnikat prakticky na každé pláži.

Plavání s žraloky

Možná to není pro každého, ale na Seychelách je možné si naplánovat plavání s neškodnými druhy žraloků, jako jsou třeba žraloci černoploutví. Určitě to bude nezapomenutelná zážitek!

Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Dovolená Seychely – nejlepší destinace pro odpočinek

Proč navštívit Seychely?

Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, neváhejte vyrazit na Seychely. Tyto ostrovy nabízejí nádherné pláže, průzračnou vodu a úchvatnou přírodu. Každý, kdo se sem vydá, zde najde klid a pohodu, což Seychely činí jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Indickém oceánu.

Kde na Seychelách se ubytovat?

Při hledání ubytování na Seychelách máte řadu možností. Můžete si zvolit některý z luxusních resortů, které nabízejí vše, co si na dovolené můžete přát. Pokud raději trávíte čas v přírodě a hledáte cenově dostupnější variantu, vybírejte z široké nabídky kempů a malých penzionů.

Co na Seychelách navštívit?

Kromě nádherných pláží a křišťálově čisté vody nabízejí Seychely i mnoho dalších aktivit. Oblíbenou záležitostí je šnorchlování a potápění, během kterých můžete objevovat úchvatné korálové útesy a pestrou podmořskou faunu. Nezapomeňte navštívit i národní park Vallée de Mai, kde můžete pozorovat jedinečné druhy rostlin a živočichů.

Pro více informací o Seychelách a dalších zajímavostech doporučujeme navštívit Wikipedii.


Dovolená Seychely

Seychely v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekDovolená v Tunisku pro mladé začínající páry🌞
Další článekJak plánovat rodinnou dovolenou v Bulharsku: tipy a triky🏖️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno