Nejlepší místa na rodinnou dovolenou v Turecku
Nejlepší místa na rodinnou dovolenou v Turecku

Dominikánská republika je obklopena nádhernými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Nejkrásnější pláže jsou Bahia de Las Aguilas, Cabeza de Toro, Macao Beach, Sosua Beach a Playa Grande. Bahia de Las Aguilas je největší pláž v zemi a je obklopená korálovými útesy. Na Cabeza de Toro si můžete užít sluneční záření, koupání a potápění. Macao Beach je oblíbenou destinací pro surfování a má bohatou životní prostředí. Sosua Beach je klidné místo, kde si můžete odpočinout a relaxovat. Playa Grande je malebná pláž s křišťálově čistou vodou, která je oblíbenou destinací pro potápění.

Dominikánská republika je doslova rájem pro milovníky pláží. Nejkrásnějšími plážemi jsou Bahia de Las Aguilas, Cabeza de Toro, Macao Beach, Sosua Beach a Playa Grande. Bahia de Las Aguilas je největší pláž v zemi obklopená korálovými útesy, Cabeza de Toro je ideální pro sluneční záření, Macao Beach je oblíbená destinací pro surfování, Sosua Beach je místem pro relaxaci a Playa Grande je ideální pro potápění s křišťálově čistou vodou.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Nejkrásnější pláže v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací pro dovolenou díky svým nádherným plážím. Následující seznam obsahuje nejkrásnější pláže, které si můžete užít během své dovolené v této karibské zemi:

Ať už se rozhodnete kteroukoliv z těchto pláží navštívit, nenechte si ujít krásné výhledy, které vám Dominikánská republika nabízí.

Nejkrásnější pláže v Dominikánské republice

Aktivity a atrakce na plážích v Dominikánské republice

Dominikánská republika nabízí velké množství možností pro ty, kteří hledají dovolenou u moře. Pláže se pyšní nekonečnými bílými písečnými plážemi, křišťálově čistou vodou, skvělým počasím, úžasnou kulturou a širokou škálou zábavy. Dominikánská republika je jedním z nejlepších míst pro vodní sporty v Karibiku a jeho pláže jsou ideálním místem pro surfování, windsurfing, potápění, šnorchlování, jízdu na banánové lodi, vodní lyžování a kitesurfing. Pláže nabízejí také širokou škálu občerstvení a aktivit, jako jsou piknikové koše, čluny, lehátka, slunečníky, obchody se suvenýry a prodej potravin. Existuje také velké množství restaurací a barů, kde mohou turisté ochutnat místní kuchyni a nápoje.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Jaké jsou nejkrásnější pláže v Dominikánské republice?

Dominikánská republika je domovem některých z nejkrásnějších pláží na světě. Nejčastěji doporučované pláže jsou Bavaro Beach, Macao Beach, Uvero Alto Beach, Juan Dolio Beach, Playa Grande a Punta Cana Beach. Tyto pláže jsou oblíbené pro svou krásnou písečnou pláž, vlnité vody a úžasnou atmosféru.

Nejkrásnější pláže v Dominikánské republice

  • Playa Rincón – je krásná oblázková pláž s křišťálově čistou vodou, která se nachází v oblasti Samana.
  • Playa Boca Chica – je nejpopulárnější komerční pláž v Dominikánské republice, kde můžete najít vše od restaurací po obchody s upomínkovými předměty.
  • Playa Macao – je skvělým místem pro surfování a koupání, které se nachází na stejnojmenné pobřeží.
  • Playa Dorada – je asi nejznámější pláž v Dominikánské republice a je velmi oblíbená mezi turisty.
  • Playa Sosúa – je jednou z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších pláží v Dominikánské republice, která se nachází na pobřeží Puerto Plata.

Nejkrásnější pláže v Dominikánské republice

Tento článek je určen pro:
– všechny milovníky pláží, kteří hledají krásné místo pro dovolenou v Dominikánské republice
– turisty, kteří touží poznat ty nejkrásnější pláže v této oblasti

Tento článek by jim mohl pomoci:
– vybrat si tu nejvhodnější pláž, na které by strávili dovolenou
– objevit skvosty, které se skrývají v Dominikánské republice

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekZdravotní rady pro cestování do Tunisu🌞
Další článekJaké jsou nejlepší možnosti dopravy do Marsa Matrouh
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno