Home Cestování a dovolená Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků🏖️

Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků🏖️

0
Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků🏖️

Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků

Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků

Lefkada je řecký ostrov ležící na západním pobřeží Řecka. Ostrov je obklopen křišťálově čistým mořem, přičemž je na něm spousta nádherných pláží s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Lefkada je také ideálním místem pro milovníky vodních sportů, cyklistiku a pěší turistiku.

Pláže

Na ostrově Lefkada najdete mnoho krásných pláží. Mezi nejznámější patří Porto Katsiki, Kathisma a Egremni. Tyto pláže jsou proslulé svým krásným bílým pískem a tyrkysovou vodou. Porto Katsiki se řadí mezi nejkrásnější pláže v Řecku a v posledních letech se stala jedním z nejvyhledávanějších míst turistů z celého světa.

Aktivity

Na ostrově Lefkada si můžete vychutnat spoustu aktivit. Pokud rádi surfujete nebo windsurfujete, tak zde máte ideální podmínky, stejně jako pro kitesurfing a wakeboarding. V Lefkadě také najdete mnoho cyklistických a turistických tras po krásné přírodě a v okolí je mnoho historických památek, které lze navštívit.

Ubytování

Na Lefkadě je možné si zarezervovat ubytování v hotelu nebo v apartmánech. Na ostrově také najdete mnoho kempů. Většina ubytování se nachází v místech, která jsou nejvyhledávanější turisty. Pokud si chcete užít klid a soukromí, může být ideální volbou pronájem samostatného apartmánu nebo vily.

Pokud Vás tento ostrov zaujal, můžete si prohlédnout níže uvedený odkaz a zjistit více informací:

Lefkada – Greeceful.comDovolená Řecko

Lefkada – Ostrov slunce, pláží a zážitků

Jak se dostat na ostrov Lefkadu?

Lefkada má vlastní letiště, ale dá se snadno dostat také trajektem z přístavu na pevninské části Řecka. Pokud přijedete autem, můžete využít most, kterým je ostrov spojen se zbytkem země.

Jaké jsou nejkrásnější pláže na ostrově?

Lefkada může s klidným svědomím řadit mezi nejkrásnější řecké ostrovy, protože nabízí návštěvníkům dokonalé spojení solného moře, s plážemi a vlnami. Mezi nejkrásnější pláže naopak patří Egremni, Kathisma či Porto Katsiki.

Jaké zážitky nesmíte na ostrově minout?

Lefkada je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kterým nabízí dokonalé podmínky pro surfování, kitesurfing, windsurfing a plachtění. V okolí si můžete také užít výlety na lodi, procházky v přírodě či ochutnávky místních specialit.

Dovolená v Řecku

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/recko“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Řecku v AKCI[/su_button]

Dovolená na Lefkadě – Ideální volbou pro aktivní dovolenou

Dovolená na Lefkadě – Ideální volbou pro aktivní dovolenou

O Lefkadě

Lefkada je řecký ostrov v Jónském moři. Je to krásné místo pro dovolenou, které nabízí nádherné pláže s tyrkysovým mořem, pohoří a malebná městečka.

Aktivity na Lefkadě

Pro ty, kdo si na dovolené rádi užívají sportovní aktivity, je Lefkada ideální volbou. Můžete si zde zapůjčit kajak a vyrazit po řece, prozkoumat podmořský svět při potápění nebo se projet na windsurfingu. Milovníci hor mohou vyzkoušet horskou turistiku nebo si pronajmout kolo a projet se po ostrově.

Pláže na Lefkadě

Na Lefkadě nechybí krásné pláže. Mezi nejznámější patří Porto Katsiki, Egremni a Kathisma. Pokud preferujete menší a klidnější pláže, určitě si najdete svou oblíbenou na ostrově.

Pokud hledáte aktivní dovolenou s nádhernými plážemi, vřele doporučujeme Lefkadu.

Zdroj: Wikipedie


Dovolená u moře Řecko

[su_button url=“https://dokonala-zena.cz/recko“ background=“#ec0323″ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]Dovolená v Řecku v AKCI[/su_button]

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Krása z očí dovede: K čemu je dobré sérum na řasy a obočí?❤️
Next article Jak se připravit na cestu na Seychely ☀️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here