Home Cestování a dovolená Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí

Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí

0
Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí
kapverdy dovolena
Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí

Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí

Kapverdské ostrovy jsou malým souostrovím, které přitahuje turisty z celého světa. Tyto ostrovy nabízejí dokonalou kombinaci kouzelné přírody, zajímavé historie a krásných pláží.

1. Sal

Sal má jednu z nejkrásnějších pláží na světě – Santa Maria. Tuto pláž charakterizuje bílý písek a turkisové moře. Sal je také skvělým místem pro surfování a kiteboarding.

2. Boa Vista

Boa Vista patří mezi největší ostrovy Kapverdských ostrovů. Patří sem několik malebných obcí a okouzlující příroda. Tuto oblast také navštěvují turisté, kteří milují pozorování želv.

3. Santo Antao

Santo Antao se pyšní a krásnými zelenými údolími a dramatickými horami. Ostrov je ideálním místem pro turisty, kteří hledají dobrodružství a příležitost k turistice.

4. Santiago

Santiago je největším a nejrozmanitějším ostrovem, který nabízí návštěvníkům některé z nejlepších památek ostrova, včetně Cidade Velha, bývalého hlavního města Kapverdských ostrovů.

Pro více informací o Kapverdských ostrovech navštivte tuto stránku


Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Kapverdské ostrovy na mapa: přehled turistických oblastí

1. Ostrov Sal

Ostrov Sal je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Kapverdských ostrovů. Najdete zde krásné pláže, jako například Santa Maria, kde si můžete užívat slunce a koupání. Oblíbené aktivity na ostrově jsou také potápění a windsurfing.

2. Ostrov Boa Vista

Ostrov Boa Vista je druhým největším ostrovem Kapverdských ostrovů. Oblíbené jsou zde také pláže, jako například Praia de Chaves nebo Praia de Santa Mónica. Na ostrově najdete také přírodní rezervace Viana Desert s fascinujícími dunami.

3. Ostrov Santiago

Ostrov Santiago je největším ostrovem Kapverdských ostrovů. Můžete zde navštívit hlavní město Praia, které je plné barevných domů a kulturních památek. Oblíbenou turistickou oblastí na ostrově je také Cidade Velha, starobylé město s krásnými kostely a historickými památkami.

4. Ostrov São Vicente

Ostrov São Vicente je velmi živý a plný kultury. Najdete zde mnoho kulturních akcí, jako například hudební festivaly. Hlavní město Mindelo je také plné historických památek a krásné architektury. Oblíbeným místem na ostrově je také pláž Praia da Laginha.

Dovolená Kapverdy

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Dovolená KAPVERDY v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Seychelské pláže: Kde najdete ty nejlepší a nejklidnější ☀️
Next article Jaké je počasí momentálně v Egyptě?
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here