Home Cestování a dovolená Kam vyrazit v Bulharsku, když toužíte po dobrodružství a adrenalinu🏖️

Kam vyrazit v Bulharsku, když toužíte po dobrodružství a adrenalinu🏖️

0
Kam vyrazit v Bulharsku, když toužíte po dobrodružství a adrenalinu🏖️

Kam vyrazit v Bulharsku, když toužíte po dobrodružství a adrenalinu

Adrenalinové zážitky v Bulharsku

Bulharsko není jenom slunečné pobřeží a levné nákupy. Pokud máte chuť na dobrodružství a adrenalinové zážitky, Bulharsko je pro vás ideální volbou.

1. Skákací most v Železnička

Skákací most v Železnička, nedaleko Varny, je nejvyšším takovým mostem v celé Evropě. Pokud máte rádi výšky a chcete si vyzkoušet adrenalinový skok, je toto místo pro vás to pravé. Pro zájemce jsou k dispozici instruktoři a celé vybavení.

2. White water rafting na řece Struma

Řeka Struma je ideálním místem pro white water rafting. Neváhejte si pronajmout raft a projet si peřeje a divoké vody. Uvidíte krásnou přírodu z úplně jiného úhlu a navíc se bude jednat o opravdový adrenalínový zážitek.

3. Zřícenina hradu Perperikon

Vyhledáváte-li spíše historické zážitky, zajděte navštívit zříceninu hradu Perperikon. Tento hrad byl postaven v dobách Thrákie a dosud se z něj dochovaly zbytky hradby, věží a chrámu. Navíc navštívíte velmi krásné místo v horách.

Užijte si skvělé dobrodružství v Bulharsku a nenechte si ujít tyto skvělé možnosti.

Navštivte stránky VisitTheUSA.cz pro další cestovatelské inspirace.


Dovolená Bulharsko

Kam vyrazit v Bulharsku, když toužíte po dobrodružství a adrenalinu?

Lyžování v Bansku

Bansko je oblíbený lyžařský rezort, který se nachází v Rhodopách. Nabízí fantastické sjezdovky pro zkušené lyžaře i pro začátečníky. Lyžování v Bansku je naplněno adrenalinem, protože sjezdovky jsou dostatečně náročné a rychlé.

Plážové sporty v Sunny Beach

Sunny Beach je oblíbenou destinací pro milovníky plážových sportů. Nabízí možnost vodního lyžování, windsurfingu, kitesurfingu a dalších akčních aktivit. Zároveň je tu mnoho barů, klubů a restaurací pro zábavu po celý den a noc.

Skalní lezení v Vratsa

Vratsa je skalnaté město, které je známé pro své fantastické skalní útvary. Skály jsou ideální pro horolezectví, turistiku a horolezecké expediční výlety. Pokud toužíte po dobrodružství na výšce, tak je Vratsa pro vás tou ideální destinací.

Dovolená v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku v AKCI
Dovolená v Bulharsku – Co navštívit?


Dovolená v Bulharsku – Co navštívit?

Plánujete si dovolenou v Bulharsku? Záleží na tom, zda se chcete odpočinout u moře, užít si kulturní památky a historii, nebo lanovkou vystoupat na nejvyšší vrchol Balkánu.

Slunečné pobřeží

Pro milovníky dovolené u moře je ideální volbou Slunečné pobřeží. Tento bulharský přímořský letovisko se rozprostírá na 8 kilometrech bílého písku a nabízí mnoho turistických atrakcí. Pro ty, kteří hledají adrenalin a zábavu, jsou tu vodní sporty, stánky s občerstvením a noční kluby. Pro ty, kdo chtějí odpočívat a užívat si klidné dovolené u moře, jsou tu procházky po promenádě a relaxace na pláži.

Plovdiv

Plovdiv je druhým největším městem Bulharska a je plné kulturních památek a historie. V městě se nachází mnoho antických památek, jako je například amfiteátr. Pro milovníky historie a kultury je tedy Plovdiv ideálním místem k návštěvě. Navíc je to rovněž dobrá volba pro romantickou dovolenou, díky krásným ulicím a centrálnímu náměstí s fontánou a řadou kaváren.

Rila

Návštěva pohoří Rila bude nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo miluje přírodu a turistiku. Rila se rozprostírá ve východní části pohoří Stara Planina a je nejen oblíbeným cílem turistů, ale také místem poutníků. V Rile se nachází nejvyšší vrchol Balkánu – Musala, který se zdvihá do výšky 2925 metrů. Na Musalu je možné vystoupat lanovkou, což je další atrakce, kterou by každý turista neměl prošvihnout.

Pokud tedy hledáte ideální dovolenou plnou přírodních krás, kulturních památek nebo adrenalinu, Bulharsko je pro vás správnou volbou.

Pro více informací o Bulharsku a jeho památkách navštivte Wikipedia.


Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Tunisko – perfektní destinace pro milovníky vodních sportů🌞
Next article Dovolená na Kapverdách: zkušenosti cestovatelů
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here