Jaké jsou nejlepší aktivity v Tunisku pro dovolenou s celou rodinou

Nejlepší aktivity v Tunisku pro dovolenou s celou rodinou

 • Navštivte pláže

  Tunisko nabízí krásné pláže s čistým mořem. Některé z nejlepších pláží jsou Sidi Bou Said, Hammamet a Djerba. Pláže jsou ideální pro rodinné aktivity jako jsou plavání, potápění a plážový volejbal.

 • Návštěva Starého města v Tunisu

  Staré město v Tunisu je skvělým místem pro celou rodinu, protože se zde nachází mnoho historických památek, jako například mešita Zitouna, Dar Ben Abdallah muzeum a palác Dar Hussein. Rodiny mohou objevovat město společně a učit se o jeho bohaté historii.

 • Navštivte Túnel Chott El Djerid

  Túnel Chott El Djerid je jedinečným místem, které stojí za to navštívit. Túnel se nachází v blízkosti menšího města Tozeur a nabízí rodinám možnost prozkoumat fascinující krajinu pouště. V tunelu jsou instalovány speciální efekty, které zvýší zážitek z návštěvy.

 • Navštivte medinu v Sousse

  Medina v Sousse je dalším skvělým cílem pro rodiny. Je plná zajímavých obchůdků a obchodů s řemeslnými výrobky, které jsou ideální pro nákupy suvenýrů. Rodiny mohou také navštívit hrad Ribat a ochutnat místní kuchyni v některé z místních restaurací.

Pro více informací o Tunisku navštivte oficiální stránky Tuniska.Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI

FAQs: Jaké jsou nejlepší aktivity v Tunisku pro dovolenou s celou rodinou?

1. Návštěva historických památek

Tunisko je bohaté na historické památky, jako například amfiteátry v El Djem nebo v Thysdrus. Pro rodiny s dětmi může být tato aktivita skvělým způsobem, jak se dozvědět něco nového a zároveň si užít krásné pohledy.

2. Plážové aktivity

Tunisko má krásné pláže, ideální pro dovolenou s rodinou. Děti si mohou hrát v moři, stavět pískové hrady, nebo si hrát na pláži s míčem a frisbee. Pro dospělé jsou nabízeny aktivity jako je potápění, vodní lyžování, nebo šnorchlování.

3. Návštěva mediny

Každé město má svou medinu, kde se prodávají různé suvenýry, koření, čaje a mnoho dalšího. Pro děti může být návštěva mediny zábavná, když si prohlížejí různé předměty, které tam mají prodejci.

4. Vodní parky

Tunisko má několik vodních parků, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vodní parky nabízejí několik skluzavek, bazénů a často i zábavné atrakce, například plavbu po řece s umělými vlnami.

5. Toulky pouští

Tunisko má mnoho pouští, jako například Sahara nebo Chott El Jerid. Toulky pouští jsou nezapomenutelnou aktivitou pro celou rodinu, kde si mohou užít krásnou přírodu, jezdí na velbloudech a pozorovat hvězdy v noci.

Dovolená v Tunisu

Dovolená v Tunisu v AKCI
Dovolená Tunisko

Nejhezčí pláže pro dovolenou v Tunisku

Tunisko nabízí mnoho krásných pláží, které jsou perfektní pro dovolenou. Zde najdete některé z nejlepších a nejkrásnějších pláží, které si můžete užít během vaší dovolené:

1. Sidi Bou Said

Tato pláž se nachází v malém bílém městečku Sidi Bou Said, které je známé svými modrými dveřmi a okny. Pláž je obklopena středomořským křovím a uklidňujícím modrým mořem. Je ideální pro ty, kteří hledají klidnou atmosféru.

2. Hammamet

Hammamet je oblíbenou destinací pro turisty v Tunisku. Má dlouhé pláže s bílým pískem, které jsou velmi populární pro jejich krásný výhled a čisté vody. Pláž je ideální pro slunečníky, plavce a vodní sporty.

3. Mahdia

Mahdia je starobylé rybářské město s krásnou pláží. U této pláže najdete mnoho restaurací a obchodů s potravinami. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí ochutnat místní kuchyni a kulturou.

Pokud hledáte ideální dovolenou v Tunisku, neváhejte navštivit jednu z těchto krásných pláží. Najdete zde klidné a krásné místo pro relaxaci a užijete si nezapomenutelnou dovolenou.

Více informací o Tunisku na Wikipedii


Dovolená v Tunisu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekBezstarostná dovolená na Mauriciu pro celou rodinu☀️
Další článekJak dlouho vydrží Lash lifting? Porovnání trvanlivosti s jinými metodami prodlužování řas❤️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno