Home Cestování a dovolená Jak si užít dovolenou na Mauriciu s rodinou☀️

Jak si užít dovolenou na Mauriciu s rodinou☀️

0
Jak si užít dovolenou na Mauriciu s rodinou☀️
Jak si užít dovolenou na Mauriciu s rodinou

Mauricius – dokonalá dovolená s rodinou

Pláže Mauricia jsou neuvěřitelné, zlatý písek, průzračná voda, teplo, trocha exotiky. Byli jste někdy na pláži s celou rodinou? Pokud ne, určitě si zasloužíte napravit.

Co podniknout?

Jaké aktivity si můžete užít s rodinou? Maminky si vyberou z nabídky nejrůznější wellness služby, otcové mohou objevovat různé vodní sporty. Děti si užijí radovánky na pláži, kde si postaví zbytečně komplikované hrady z písku.

Kde se ubytovat?

V následujících odkazech naleznete nabídku ubytování na Mauriciu:Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Jak si užít dovolenou na Mauriciu s rodinou

Kam vyrazit na Mauriciu s rodinou?

Pokud hledáte dovolenou na Mauriciu pro celou rodinu, neváhejte se vydat na jižní pobřeží ostrova. Oblast kolem města Le Morne nabízí nejen krásné pláže, ale také mnoho aktivit pro děti i dospělé. Nezapomeňte navštívit také koloniální město Port Louis a zdejší botanickou zahradu.

Co si vzít s sebou?

Při pobytu na Mauriciu nezapomeňte na opalovací krém s vysokým SPF, plavky, pokrývku hlavy a stylové plážové oblečení. Pokud si chcete vyzkoušet potápění nebo šnorchlování, vezměte si s sebou masku a šnorchl. Pro horské túry si zabalte pevné boty a procházky po pláži vycházkovou obuv.

Jaké aktivity si užít s rodinou?

Na Mauriciu můžete vyrazit např. na rybaření nebo na lodní výlet. Město Port Louis nabízí procházky po tržišti a barvité uličky. Na ostrově najdete také mnoho želvích rezervací, kde se můžete seznámit s tamní faunou. Děti rozhodně potěší také návštěva vodopádu Tamarin.

Kde se ubytovat s rodinou?

Pro rodiny s dětmi se doporučuje ubytování v apartmánech nebo rodinných pokojích. Můžete si vybrat z mnoha ubytovacích zařízení s různými cenovými kategoriemi. Pokud preferujete soukromí, nabízí se pronájem plně vybavených vil s bazénem a zahradou.

Dovolená Mauricius

Dovolená na Mauriciu v AKCI

Dovolená na Mauriciu s dětmi

Dovolená na Mauriciu s dětmi – proč to stojí za to?

Pokud plánujete dovolenou s rodinou, doporučujeme zamířit na ostrov Mauricius. Tento tropický ráj na jihu Indického oceánu nabízí mnoho aktivit, které potěší nejen rodiče, ale i děti.

Pláže na Mauriciu

Na Mauriciu se nachází několik krásných pláží, které nabízejí ideální místo pro rodinnou dovolenou. Děti si zde mohou hrát na písku a poznávat zdejší živočichy. Některé pláže, jako například národní park Blue Bay Marine, nabízejí i skvělé možnosti k potápění a šnorchlování.

Aktivity pro děti

Na Mauriciu se děti rozhodně nebudou nudit. Kromě pláží nabízí ostrov mnoho dalších aktivit, jako například návštěvu vodopádů nebo pozorování delfínů. Obzvláště populární jsou také výlety na lodi, kde se děti mohou kochat podmořským životem a snadno pozorovat želvy a různé druhy ryb.

Závěr

Mauricius je skvělým místem pro dovolenou s dětmi. Nabízí skvělé pláže, mnoho zábavy a krásnou přírodu. Pokud tedy hledáte destinaci, kde si budou děti užívat, doporučujeme zařadit Mauricius do svého výběru cestovních plánů.

Zdroj: Wikipedie


Dovolená na Mauriciu v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Previous article Jak vybrat ideální destinaci pro dovolenou s dětmi
Next article All inclusive pobyt v Tunisku – proč to stojí za to🌞
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here