Home Cestování a dovolená Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

0
Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy
Dovolená v Egyptě
Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

Marsa Alam je jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Rudého moře v Egyptě. Turisté sem často jezdí za krásnými plážemi a úžasnou podmořskou faunou. Pokud byste chtěli strávit příjemný relaxační pobyt, máme pro vás několik tipů, jak na to.

Pláže

Marsa Alam je známa pro své krásné pláže s čistou vodou a bílým pískem. Doporučujeme navštívit Abu Dabab nebo El Quseir, které patří mezi nejkrásnější pláže v této oblasti. Můžete se zde koupat, potápět se nebo jen relaxovat na slunci.

Wellness a spa

Pokud byste chtěli zažít opravdovou relaxaci, doporučujeme navštívit některý z wellness a spa center v Marsa Alam. Můžete si užít masáže, procedury s minerálními soli nebo saunu. Relaxující zážitek, který vás postará o tělo i mysl.

Aktivity na vodě

Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky a aktivní dovolenou jsou v Marsa Alamu k dispozici různé aktivity na vodě. Můžete se vyzkoušet v potápění, kiteboardingu, windsurfingu nebo jízdě na vodním skútru. Pokud rádi plavete, můžete si zapůjčit kajak nebo paddleboard.

Tyto tipy vám pomohou strávit příjemnou a relaxační dovolenou v Marsa Alamu.

Pokud byste chtěli zjistit více informací o Marsa Alam, doporučujeme navštívit tripadvisor.com.Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI

Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

Kde se ubytovat

Jedním z nejlepších způsobů, jak si užít plně svůj pobyt v Marsa Alam, je ubytovat se v resortu, který nabízí plný servis a relaxaci. Můžete si vybrat z mnoha luxusních resortů jako jsou například Royal Tulip Beach Resort, Concorde Moreen Beach Resort & SPA nebo Hilton Marsa Alam Nubian Resort.

Pláže a vodní aktivity

V Marsa Alam najdete mnoho krásných pláží, kde můžete strávit den relaxující na slunci nebo si užít nějaké vodní aktivity jako je potápění, šnorchlování, windsurfing či kajakářství. Nejoblíbenějšími plážemi jsou například Abu Dabbab nebo Sharm El Luli.

Wellness a spa

Většina resortů v Marsa Alam nabízí širokou škálu wellness služeb a spa procedur, takže si můžete dopřát relaxaci a péči o své tělo. Můžete si vychutnat masáže, koupele s minerální vodou, saunování a další procedury.

Lokální kultura

Abyste si užili Marsa Alam plnými doušky, je dobré se seznámit s lokální kulturou. Můžete navštívit některé místní trhy s řemeslnými výrobky, ochutnat tradiční egyptskou kuchyni v městských restauracích nebo navštívit historická místa jako Káhirskou bránu nebo chrám Setiho I. ve městě Abydos.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI
Zajezdy do Marsa Alam | Cestování na exotickou dovolenou

Marsa Alam – nedotčený cíl dovolené

Pokud hledáte exotické místo pro dovolenou, kam turistické masovky ještě nezasáhly, je Marsa Alam tou pravou volbou. Nachází se na jižním pobřeží Egypta, kde se setkáte s nedotčenými plážemi a možností pozorovat úchvatné podmořské krajiny.

Co si užít v Marsa Alam

V Marsa Alam se můžete těšit na šnorchlování, potápění či relaxaci na břehu Rudého moře. Pro fanoušky historie a kultury jsou zde k dispozici prohlídky do egyptských hrobek a památek.

Zajezdy do Marsa Alam

Pro usnadnění plánování vaší dovolené v Marsa Alam jsou k dispozici zajezdy od různých cestovních kanceláří. Ty nabízejí zájezdy s různými délkami pobytu a rozsahem služeb v ceně.

Pro aktuální informace o případných restrikcích a omezeních v souvislosti s cestováním do Egypta doporučujeme navštívit oficiální stránku zahraničního úřadu.

Zjistěte víc o Marsa Alam na Wikipedii.


Dovolená v Egyptě v AKCI

Jak relaxovat v Marsa Alam – nejlepší tipy

Aktivity na pláži

  • Šnorchlování v krásných korálových útesech
  • Plavání s delfíny
  • Kiteboarding nebo windsurfing

Wellness centra

  • Návštěva sauny a páry v luxusních spa centrech
  • Zážitek z masáží a terapeutických procedur
  • Relaxace v bazénech s výhledem na moře

Výlety do okolí

  • Navštívit beduínské vesnice a poznat místní kulturu
  • Procházky po poušti a obdivování západu slunce
  • Překrásná plavba po Rudém moři s možností koupání

Kategorie – Dovolená a cestování

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here