Dovolená v Egyptě
Dovolená v Egyptě

Hurghada dovolená last minute: Co musíte vidět a zažít

Pokud plánujete dovolenou do Hurghady last minute, nebojte se! Hurghada je egyptské město ležící na břehu Rudého moře, které nabízí krajinu krásných pláží, mnoho možností sportování a taktéž možnosti poznávání historie a kultury Egypťanů.

Navštivte Hurghadskou mešitu

Mešita v Hurghadě leží po pravé ruce od přístavu a jeho návštěva je úžasným krokem do kultury města. Mešita je vstupní branou do Hurghady a jeho návštěva je tedy velmi symbolická. Vezměte si střelbu a určitě si nezapomeňte potřást rukama s místními a říci Salam Alaykum, aby se vám změkčilo přístup do jejich kultury.

Vezměte si šnorchlovací masku a potápějte se

Rudé moře nabízí překrásnou podvodní floru a faunu. Pokud se nebojíte trochu vody, doporučujeme si navléct šnorchlovací masku a začít prozkoumávat podmořský svět. Na pláži si šnorchlovací masku můžete půjčit, avšak pro případné opálení se z webového obchodu American Tourister nabízí uv ochranné oblečení, které vám určitě nezamrzne.

Toto jsou pouze 2 nápady, co si můžete v Hurghadě užít. Jestliže máte rádi dovolené plné aktivit, neváhejte využít 10% slevu při objednání aktivit v Egyptě přes stránku Expedia.

Takže hurá na dobrodružství!

https://www.expedia.com/Things-To-Do-In-Egypt.d54.Travel-Guide-Activities
Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI

Hurghada dovolená last minute

Co musíte vidět a zažít

 • Šnorchlování nebo potápění v Rudém moři – Hurghada je známá svojí úchvatnou koralovou útesovou linií a množstvím podmořských druhů.
 • Návštěva El Gouny- pěkné turistické letovisko s přístavem, restauracemi a plážemi.
 • Navštivte Hurghadský akvárium – jedno z největších akvárií v Egyptě s mnoha druhy mořských a sladkovodních ryb
 • Projděte se po Mamsha Promenade – krásná procházka podél pobřeží, která nabízí mnoho restaurací, bazarů a obchodů.
 • Navštivte mešitu El-Mina – starou mešitu z 19. století s věží a mozaikou, která láká mnoho návštěvníků každý rok.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě v AKCI
Hurghada dovolená last minute


Hurghada dovolená last minute – jednoduše jako nikdy předtím!

Hurghada, město a přímořské letovisko v Egyptě, je velmi populárním cílem pro turisty z celého světa. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou last minute, důrazně doporučujeme navštívit tuto fantastickou destinaci. Díky několika způsobům, jak můžete najít nejlepší nabídky dovolené last minute, se můžete těšit na svou cestu v nejkratším možném čase.

Kde hledat nabídky dovolené last minute?

Existuje mnoho způsobů, jak najít nejlepší nabídky dovolené last minute. Můžete využít služeb online cestovních kanceláří, které často nabízejí slevy a speciální nabídky. Dále můžete sledovat stránky leteckých společností, které také nabízejí slevy last minute. Pokud preferujete tradičnější cestu, můžete navštívit cestovní kanceláře, během kterých budete mít možnost pozorněji zhodnotit nabídky a diskutovat s odborníky na danou destinaci.

Nádherné pláže a mnoho volnočasových aktivit

Hurghada nabízí krásné pláže, které jsou ideální pro slunění a koupání. Pokud jste ale sportovnější typ, máte také možnost vyzkoušet různé druhy vodních sportů, jako jsou například potápění, šnorchlování, windsurfing a mnoho dalších. Kromě toho máte také možnost vidět život pod vodou díky úžasným potápěčským výletům nebo půjčení skútru.

Určitě prozkoumejte také místní kuchyni a kulturu v okolních restauracích a trzích. Hurghada je známá pro svou gastronomickou různorodost, takže zde najdete mnoho vynikajících restaurací, kde si můžete pochutnat na tradičních jídlech.

Po dni plném zábavy a zážitků se můžete uvolnit v jednom z mnoha luxusních letovisek nebo hotelů.

Závěr

Pokud hledáte dovolenou last minute, je Hurghada jedním z nejlepších cílů, které můžete zvolit. Toto letovisko nabízí nejen nádherné pláže a mnoho vodních sportů, ale také bohatou kulturu a gastronomii. Nebojte se prozkoumat všechny nabídky, aby vaše dovolená byla naprosto jedinečná!

Pro více informací navštivte wikipedii.


Dovolená v Egyptě v AKCI

Co musíte vidět a zažít v Hurghadě?

Přírodní krása

 • Korálové útesy
 • Safírové moře
 • Poušť s oázami

Historické památky

 • Starověké chrámy a hrobky
 • Muzeum města Hurghada
 • Starobylé pevnosti a hrady

Vodní a adrenalinové aktivity

 • Potápění a šnorchlování
 • Surfing a windsurfing
 • Kajak a rafting

Kulturní zážitky a gastronomie

 • Tradiční tance a hudební produkce
 • Návštěva beduínského tábora
 • Typická místní jídla a nápoje

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekSeychely last minute – zájezdy nejen pro dobrodruhy ☀️
Další článekLuxusní dovolená v Bulharsku: Výhody all inclusive🏖️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno