Tipy na romantickou dovolenou v Turecku
Tipy na romantickou dovolenou v Turecku

Bulharsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Kromě toho, že je to levné, je plné krásných pláží, historických památek a aktivit pro děti. Nejlepší místa, která stojí za návštěvu pro rodiny s dětmi, jsou:

Bulharsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou. Nabízí krásné pláže, historické památky a aktivity pro děti. Nejlepšími místy pro rodiny s dětmi jsou:

 • Nesebar – malé město s bohatou historií a krásnou přírodou
 • Varna – druhé největší město Bulharska, plné historických památek
 • Veliko Tarnovo – historické město s mnoha památkami
 • Bansko – lyžařské středisko a město s bohatou kulturou
 • Sofie – hlavní město Bulharska, kde se nachází mnoho památek, muzeí a parků

Bulharsko je skvělým místem pro rodinnou dovolenou, která nabízí krásné pláže, historické památky a aktivity pro děti. Nejlepšími místy k návštěvě pro rodiny s dětmi jsou Nesebar, Varna, Veliko Tarnovo, Bansko a Sofie.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Dětské atrakce v Sunny Beach – Dovolená v Bulharsku

Sunny Beach je populární turistické místo v Bulharsku, které poskytuje nekonečné možnosti zábavy pro děti. Na pláži a v okolí můžete najít různé dětské atrakce, jako je lunapark, vodní parky, hřiště s dětskými hernami a další. Kromě těchto atrakcí se děti mohou těšit na nekonečné hodiny legrace na pláži, která je ideálním místem pro plavání, budování hradů z písku a brouzdání mezi obchody a restauracemi. Děti si také užijí různé výlety na lodích či vlacích, kde mohou obdivovat okolí a zažívat nové zážitky. Sunny Beach je tedy ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Dovolená v Bulharsku: Nejlepší místa k návštěvě pro rodiny s dětmi

Přírodní krása Bulharska pro rodiny s dětmi

Bulharsko je skvělou destinací pro rodiny s dětmi. Jeho unikátní přírodní krása vás ohromí. Mezi nejoblíbenější destinace patří pláže, hory, památky a mnoho dalšího. Pláže jsou ideálními místy pro relaxaci a opalování. Hory poskytují nekonečné možnosti pro turisty, kteří milují výlety, trekking a horolezectví. Přírodní parky, jako je Pirin National Park, se mohou pochlubit jedinečnou atmosférou a úžasnou přírodou. Návštěvníci si mohou vychutnat historii a kulturu Bulharska navštívením některých z jeho starobylých památek. Bulharsko je skvělým místem pro poznávání s rodinou s dětmi.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Je v Bulharsku bezpečno?

Ano, Bulharsko je bezpečná destinace pro rodiny s dětmi. Existuje nízká úroveň kriminality a obyvatelé jsou velmi přátelští a vstřícní.

Které jsou oblíbené destinace pro rodiny s dětmi v Bulharsku?

Nejpopulárnější destinace pro rodiny s dětmi v Bulharsku jsou: Varnsdorf, Burgas, Primorsko, Sozopol, Nesebar a Zlaté písky. Tyto destinace nabízejí spoustu aktivit a výletů, které mohou být pro děti zábavné a vzrušující.

Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Bulharsku?

Nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Bulharsku jsou: výlety lodí po pobřeží, procházky po plážích, plavby na kanoích, prohlídky historických měst a památek, cyklistika a návštěva aquaparků.

Existují v Bulharsku nějaké zábavní parky?

Ano, existuje několik zábavních parků v Bulharsku. Mezi ty nejoblíbenější patří Aquapark Nessebar, Aquapark Primorsko, Aquapark Kiten a Aquapark Sunny Beach.

Dovolená v Bulharsku pro rodiny s dětmi

 • Sofie – největší město s mnoha památkami, obchody a restauracemi.
 • Varna – největší přístav s krásnou přírodou a plážemi.
 • Veliko Tarnovo – historické město s každoročními slavnostmi.
 • Rilský monastýr – zařízení založené v 10. století.
 • Bansko – malé městečko s historickou architekturou a lyžařskými středisky.
 • Plovdiv – nejstarší město na světě s ruiny, trhy, muzea a galerie.
 • Nesebar – historické město s krásnou přírodou a plážemi.

Bulharsko je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí mnoho zajímavých míst k objevování. Mezi oblíbené destinace patří Sofie, Varna, Veliko Tarnovo, Rilský monastýr, Bansko, Plovdiv a Nesebar. Všechna místa nabízejí bohatou historii, kulturu, přírodu a zábavu – ideální pro rodinnou dovolenou.
Dovolená v Bulharsku: Nejlepší místa k návštěvě pro rodiny s dětmi

Článek je určen pro rodiny s dětmi, které chtějí v Bulharsku strávit dovolenou. Tento článek by jim měl pomoci vybrat vhodná místa k návštěvě, aby si rodiny s dětmi mohly užít dovolenou v Bulharsku naplno.

• Nesebar: Nesebar, který je starobylým přímořským městem, je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které chtějí strávit svou dovolenou na pláži. Můžete se tu koupat, procházet se po ulicích plných obchodů s občerstvením a potápět se do historie města.

• Plovdiv: Plovdiv je druhé největší město v Bulharsku, které je plné historie a kultury. Můžete se tu podívat na staré římské divadlo, prohlédnout si starobylé architektonické památky a také se projít po moderních tržnicích.

• Rila hory: Rila hory jsou výborným místem pro rodiny s dětmi, které chtějí strávit svou dovolenou v Bulharsku v kontaktu s přírodou. Je tu mnoho značených turistických tras a lze si tu také pronajmout horské kolo nebo se vydat na nějakou náročnou výpravu do hor.

• Borovec: Borovec je oblíbeným horským střediskem pro rodiny s dětmi. Je tu mnoho aktivit, jako je lyžování, jízda na koni, jízda na sněžných skútrech, stezky pro pěší turistiku a mnoho dalšího.

• Sozopol: Sozopol je přímořské městečko s úžasným výhledem na Egejské moře. Je to skvělé místo pro rodiny s dětmi, aby se mohli vyřádit na pláži, vyzkoušet nějaký ten vodní sport, nebo se projít po starobylých ulicích.

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekVytvořte si designový byt podle svého stylu: Nápady pro personalizaci prostoru🔔
Další článekNepřehlédněte: Levné možnosti dovolené v Řecku🏖️
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno