5 <a href="https://dokonala-zena.cz/cestovani-a-dovolena/10-nejkrasnejsich-plazi-pro-dovolenou-u-more-v-evrope%f0%9f%8f%96%ef%b8%8f/">nejkrásnějších pláží</a> v Bulharsku pro dokonalou dovolenou

1. Sunny Beach

Nechybí nic, co byste si na pláži mohli přát – jemný písek, čistá voda a široká nabídka aktivit jako jsou vodní sporty, bary a restaurace.

2. Zlatni Pyasaci

Také známý pod jménem Golden Sands, tato pláž nabízí krásný pohled na zelené hory a průzračnou vodu. Je zde také mnoho možností pro sportovní aktivity a noční život.

3. Albena

Tato pláž je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože má mělkou vodu a široký písečný pláž, který nabízí spoustu možností pro hraní a relaxaci.

4. Sozopol

Sozopol je malebné přístavní městečko se starou části, chodníky ze žuly a malými romantickými plážemi. Je to krásné místo pro odpočinek s rodinou nebo v páru.

5. Nesebar

Tento bývalý ostrov s mnoha historickými památkami nabízí také krásné pláže s jemným pískem a klidnou vodou. Je to perfektní místo pro ty, kteří hledají kombinaci historie a přírody.

Pro více informací o Bulharsku navštivte bulgariatravel.orgDovolená Bulharsko

FAQs – 5 nejkrásnějších pláží v Bulharsku pro dokonalou dovolenou

FAQs – 5 nejkrásnějších pláží v Bulharsku pro dokonalou dovolenou

  1. Zlatý písek – Je to nejznámější a nejvyhledávanější pláž v Bulharsku s dlouhým písečným pobřežím a jemným zlatým pískem. Je ideální pro rodiny a lidi hledající běžné turistické aktivity jako vodní lyže, windsurfing, plážový volejbal atd. Zlatý písek se nachází asi 20 km od Varny.
  2. Sunny Beach – Další oblíbená pláž, která je také nejdelší pláží v Bulharsku s 8 km písečného pobřeží. Sunny Beach je ideální pro mladé lidi, kteří hledají noční život a zábavu. Pláž se nachází asi 30 km od Burgasu.
  3. Nesebar – Krásné městečko se nachází na poloostrově, který se táhne do Černého moře. Má několik malebných pláží, které jsou ideální pro ty, kteří hledají klid a romantiku. Město se nachází asi 20 km od Burgasu.
  4. Obzor – Menší městečko nacházející se mezi Varnou a Burgasem. Má krásnou písečnou pláž, která je ideální pro odpočinek a relaxaci. Také je známé pro svůj termální pramen, který vyniká svými léčivými vlastnostmi.
  5. Sozopol – Krásné starobylé město se nachází na jihu Bulharska. Má několik malebných pláží a útulných zátok, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Sozopol je také velmi oblíbený pro svou architekturu a kulturní dědictví.


Dovolená v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku v AKCI

5 nejkrásnějších pláží v Bulharsku pro dokonalou dovolenou

Slunečné Bulharsko

Bulharsko je oblíbeným prázdninovým cílem mnoha turistů z celého světa. Jeho slunečné pobřeží nabízí mnoho krásných pláží, na kterých si můžete užít velmi příjemné letní dny.

Zlaté písky

Zlaté písky jsou nejoblíbenější pláží v Bulharsku. Tuto pláž najdete v severní části pobřeží a nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity. K dispozici jsou také mnohé restaurace a bary, kde si můžete vychutnat tradiční bulharské jídlo a pití.

Sunny Beach

Sunny Beach je další velmi populární pláží v Bulharsku. Tuto pláž najdete v jižní části pobřeží. Nabízí spoustu aktivit a zábavy, jako jsou vodní atrakce, skvělé bary a kluby. Je ideální pro mladé turisty hledající noční život.

Albena

Albena je klidnou pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Tuto pláž najdete v severovýchodní části pobřeží a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Mnohé hotely nabízejí plnou penzi a all-inclusive služby.

Nessebar

Nessebar je krásným historickým městem a pláží současně. Tuto pláž najdete v jižní části pobřeží. Nabízí mnoho příležitostí pro poznávání místní historie a kultury. Má také mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční bulharské jídlo a pití.

Sozopol

Sozopol je krásné historické město s malebnými uličkami a romantickou atmosférou. Tuto pláž najdete v jižní části pobřeží. Má krásné pláže s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Je ideálním místem pro turisty hledající romantiku a klid.

Pro dokonalou dovolenou v Bulharsku si tedy vyberte jednu z těchto pěti krásných pláží. Každá z nich nabízí něco trochu jiného, ale všechny jsou skvělým místem pro letní dovolenou.

Více informací o plážích v Bulharsku

Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku v AKCI

Kategorie – Dovolená a cestování

Předchozí článekÚžasný zájezd na Mauricius – objevte krásy ostrova☀️
Další článekPišteví – skvělé místo pro dovolenou v Tunisku
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno