Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách
Kde najít nejlepší pláže na Kapverdách

Emiráty jsou krásnou destinací pro cestovatele po celém světě. Kromě proslulých míst, jako je Palm Jumeirah, Burj Khalifa nebo The Dubai Mall, existuje mnoho méně známých míst, které stojí za návštěvu. Níže je uvedeno 5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu:

 • Al Qudra Oáza: Tato oáza je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří hledají klid a odpočinek. Je to neuvěřitelné místo plné přírodních scenérií, které stojí za prozkoumání.
 • Hatta: Hatta je vesnice ve vnitrozemí Emirátů, která se nachází u horského jezera a která je obklopena překrásnou přírodou. Tento klidný úkryt je ideálním místem pro pěší turistiku a vychutnávání přírodní krásy.
 • Al Badia Farm: Tento farmářský ráj stojí za návštěvu. Al Badia Farm je plný krásných trávníků, zahrad, stromů a květin. Návštěvníci se tu mohou procházet po krásných stezkách, užít si venkovní aktivity a obdivovat překrásnou přírodu.
 • Dubai Fountains: Tyto fontány jsou jedním z nejkrásnějších míst v Emirátech. Návštěvníci si mohou užít pohled na fontány, které hrají proslulé melodie. Návštěva těchto fontán bude skvělým zážitkem.
 • Bastakia Quarter: Tento kvartál je obklopený starými domy, které byly postaveny před více než sto lety. Je to krásné místo, kde se můžete projít po úzkých uličkách, obdivovat starou architekturu a dozvědět se více o historii Emirátů.

Toto jsou 5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu. Ať už je to klidná oáza, farmářský ráj, fontány nebo starý kvartál, jsou to místa, která se nesmí přehlédnout.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Půvabné oázy v poušti – dovolená v Emirátech

Emiráty jsou významnou destinací pro dovolenou a jsou domovem půvabných oáz v poušti. Nabízí opulentní hotely, nádherné pláže s tyrkysovou vodou, luxusní obchody a mnohem více. Kromě toho můžete navštívit světoznámých turistické atrakce jako například Burj Khalifa, nejvyšší budova na světě. Hlavním lákadlem je však poušť, která se táhne po celé zemi. Můžete se vydat na výlet do pouště na velbloudech, prozkoumat oázy a užít si výhled na oblaka písku a modrou oblohu. Spojené arabské emiráty jsou tedy skvělou volbou pro vaši dovolenou.

5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu

Tajemné historické památky – dovolená v Emirátech

Emiráty jsou známé svou moderní architekturou, ale některé z jejich památek mají bohatou historii. Návštěvníci mohou objevovat starobylou architekturu a navštívit monumentální budovy, které jsou stále skryté v hustých ulicích. Mezi tyto tajemné památky patří například Burj Al Arab, Sheik Zayed Grand Mosque, Heritage Village a Heritage House. Emiráty nabízejí unikátní a krásnou destinaci pro všechny, kteří hledají zážitek z historického objevování.

TIP: Dovolená za nejlepší cenu – ZDE

Jaké jsou 5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu?

V Emirátech je mnoho úžasných míst, která stojí za návštěvu, ať už jsou známá nebo ne. Mezi méně známá místa patří:

 • Křišťálový palác v Dubai Mall
 • Horská trasa Jebel Jais
 • Vodopád Wadi Showka
 • Oáza Al Ain
 • Jazero Buhairah

5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu

 • Habibi Beach Club – tento malý, malý plážový klub se nachází na pobřeží emirátu Abu Dhabi a nabízí návštěvníkům mořské plody, sluneční zálivy a uvolněnou atmosféru.
 • Umm Al Quwain – tento historický emirát se nachází na severovýchodě peninsuly a je domovem jedinečných památek, jako jsou staré tržiště, krásné hradby a mešity.
 • Fujairah Mall – tento obchodní dům se nachází ve městě Fujairah a nabízí návštěvníkům obchody a restaurace, stejně jako zábavní centrum a další volnočasové aktivity.
 • Al Qudra Lakes – tato rezervace se nachází na jihovýchodě Dubaje a je domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Návštěvníci mohou také využívat cykloturistiku, jogging a další aktivity.
 • Držící přístav Al Hamriyah – tento přístav se nachází na jihozápadě emirátu Sharjah a je oblíbeným místem pro občerstvení a nákupy.

5 méně známých míst v Emirátech, které stojí za návštěvu

• Tento článek je určen pro všechny, kteří chtějí prozkoumat a objevit Emiráty.
• Článek by vám měl pomoci objevit některá místa v Emirátech, která nejsou tak známá, ale stojí za návštěvu.

 

Kategorie: Dovolená

Předchozí článekJaké jsou nejlepší potraviny pro krásné řasy
Další článekPéče o stříbrné prsteny: jak na to?
Ahoj, jmenuji se Hanka a jsem blogerka, která se specializuje na témata pro moderní ženy. Snažím se inspirovat a motivovat ženy, aby žily svůj život naplno a nezávisle. Na mém blogu se zaměřuji na různá témata, jako jsou móda, krása, zdraví, vztahy, kariéra a cestování. Mám velkou vášeň pro psaní a ráda sdílím své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Snažím se psát z osobní zkušenosti a zahrnuji do svých článků i příběhy a rady od jiných žen. Věřím, že sdílení našich příběhů může pomoci a motivovat druhé ženy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno