csm_2019_04_Prod_Kuscheld_1920x1200_CZ_23943fb831 (1)

Zrodila se hvězda: tuhle aplikaci od HappyFoto musíte mít!

Novinky: nejen fleecová deka a povlečení

Od května 2019 má HappyFoto novou aplikaci, která by neměla chybět v žádném vašem zařízení. Nyní se totiž dají jednotlivé fotky, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky objednávat z jednoho programu. Ten můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. Velkou výhodou je, že všude vypadá a ovládá se úplně stejně. A ještě lepší novinou je, že všechno, co v nové aplikaci připravíte, můžete mezi svými zařízeními sdílet. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vzkazuje šéfka HappyFoto Michaela Bílá Čížková.

csm_2019_04_Prod_Fussm_1920x1200_CZ_b54a88106c (1)

Novinky v nabídce

Kromě nové aplikace zařadilo HappyFoto do svého portfolia novinky, jakými jsou například hřejivá a heboučká fleecová deka ve dvou rozměrech, povlečení, které potěší hlavně děti, rohožka, která pobaví každou návštěvu, nebo kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com