Zing anything láhve

Zing anything láhve – aby voda chutnala

Zing anything lahve – aby voda chutnala

 

Zing láhve – “Jaký je nejzdravější nápoj na světě?”

“No přeci voda” odpoví vám každé malé dítě i dospělý jedinec. Pít čistou vodu v dnešní době není však tak samozřejmé, jako by to být mělo. Hlavní složku pitného režimu každého člověka často nahrazujeme ochucenými minerálními vodami, šťávami, nebo přeslazenými ovocnými džusy, které ovoce neviděli ani z dálky a namísto toho obsahují celé řady umělých dochucovadel, které rozhodně nejsou pro naše tělo přínosem. Dnešním lidem prostě a jednoduše obyčejná voda nechutná. Následkem toho pak často nastává slabá dehydratace, kterou mysl často vůbec nevnímá, ale tělo si ji uvědomuje velice dobře. Nedostatečný pitný režim trápí jak dospělé, tak i děti a jelikož si je této  nepěkné zkušenosti vědoma i společnost, přichází na trh nová vychytávka. Jmenují se “Zing anything” a s těmito problémy si poradí hravě!

 

Čím jsou tyto lahve tak výjimečné?

 

Na první pohled vypadají tyto lahve jako obyčejné, možná jen o trošku futurističtější flašky na pití. Opak je však pravdou. Hlavní rozdíl mezi obyčejnou a touto neobyčejnou nádobou tkví ve spodní části tohoto výrobku. Ta totiž obsahuje malé nerezové břity, které slouží ke krájení ovoce. Vložené plody pak jemným rozmělňováním vypouští šťávu a obohacují tak i tu nejobyčejnější vodu o jemnou a nezaměnitelnou sladkou chuť, které je schopna jen sama příroda. Jemné sítko uvnitř lahve pak slouží k oddělení přebytečné dužiny.

 

Všechny tyto láhve jsou vyrobeny z titanu či nerezové oceli nejvyšší kvality a díky opakovatelné použitelnosti jsou šetrné také k přírodě kolem nás. Samozřejmé jsou i mnohé testy, kterými musí tyto lahve pravidelně projít, aby byla jejich stoprocentní nezávadnost zaručena.

 

Láhev ale nemusíte plnit jen jedním druhem ovoce. Zing anything se podrobují jen a jen vaší kreativní mysli. Zkuste smíchat třeba pomeranč a ananas, nebo jahody a jablko, je to jen vaše volba! Nejste snad příznivci sladkých chutí? Také nevadí! Rozmělněte si do vody třeba okurku, nebo bylinky, jako jsou máta a bazalka. A chcete slyšet ještě něco? Tyto lahve se výborně hodí na výrobu lahodných zálivek do ovocných a zeleninových salátů! Místo vody použijte třeba zdravý olivový, nebo výběrový slunečnicový olej a dochuťte dle libosti. Zing anything  zvládnou rozmělnit i zázvor, nebo třeba česnek. Dospělé pak určitě potěší každá ovocná vodka, kterou jim po domácku ukuchtíte. Každý kdo váš výtvor ochutná, bude ohromen.
250x250-lahve.gif

Za zmínku pak stojí i různorodé moderní designy dostupné v mnoha objemech, které jsou v obchodech k dostání. Výrobci originalitou jen srší a vy tak můžete konzumovat různorodé nápoje z nádoby, s níž dáte široké společnosti najevo, kdo jste!

 

Kde tento geniální vynález koupit?

 

Ohromilo vás to stejně jako nás? Pokud ano, neváhejte a jednu,dvě, nebo klidně pro celou rodinu pořiďte! Je to investice, která se vám bohatě vrátí. Zing anything můžete získat v mnoha internetových i kamenných obchodech. Pokud však nevíte, kudy kam, zamiřte na stránky, kde se na prodej těchto lahví zaměřují!

Hodnocení
Jméno
Hanka
Datum
Komentář
Je super :)
Hodnocení
5

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com