Zdravá láhev

Zdravá láhev pro zdravější život

Zdravá láhev pro zdravější život

 

Zdravá láhev – V dnešním světe plným toxinů a umělotin se všichni snažíme žít alespoň o trošku zdravěji. Staráme se o to, co jíme. Snažíme se cvičit. Vyhýbáme se éčkům a zásobujeme tělo potravinovými doplňky. Mnohdy ovšem zapomínáme na to, co pijeme. Jistě, Příznivci zdravého životního stylu vám odpoví, že jelikož pijí převážně vodu, tak pijí zdravě. Nicméně, už se často nezamýšlí, z jakého zdroje jejich nápoj pochází. A to je chyba.

Pojďme si tedy společně představit vychytávku, která by škodlivým látkám rozpuštěným ve vodě měla zabránit vstupu do těla.

 

Co je “Zdravá láhev“?

 

Slyšíte tento název poprvé? Tak to možná nejste jediní. Jde totiž o relativně nový vynález.

Jedná se o nápojovou láhev, která je vytvořena z materiálů, které mají převážně medicínské a farmaceutické užití.

 

Z čeho se skládá?

 

V jejím základu najdeme převážně sklo nebo polypropylen, který je dle nejnovějších studií zdravotně mnohem bezpečnější, než běžně užívané PET lahve.
250x250-lahve.gif

V čem je lepší, než obyčejné lahve?

 

Tato flaška se snadno čistí a je možno ji mýt i v myčce. I v případě, že ji po víkendu naleznete poloplnou v aktovkách svých ratolestí, nemusíte mít strach. V lahvi se netvoří plísně a výrobce slibuje absenci jakéhokoli zápachu. Dále ji lze ohřívat v mikrovlnné troubě a dokonce i vyvařovat podobně, jako se to dělá u kojeneckých lahví. Je plně recyklovatelná.

Pro její výrobu jsou užívány pouze látky nezatěžující životní prostředí a má vícenásobné využití, takže šetří nejenom přírodu, ale také vaši peněženku.

 

Kde a za kolik ji koupíte?

 

Lahve jsou prodejné ve velikostech:  0,5l - 185 mm, 0,7l - 230 mm a 1l - 305 mm. Výrobce na trh uvádí stále nové a nové designové úpravy, takže si můžete pohodlně zvolit tu, která vám, nebo vašim blízkým bude vyhovovat nejvíce.

Pořídíte-li si ji, přijde vás přibližně na 150 kč za 0,5l. Pokud se rozhodnete pro láhev litrovou, připlatíte si zhruba o 50 kč.

 

Už jste se rozhodli?

 

Zdravá lahev je úžasný způsob, jak žít zdravěji, byť jen o trošku. Je vhodná jak pro dospělé, tak pro děti od 3 let.

 

Tak co? Už máte svoji Zdravou láhev?

 

Hodnocení
Jméno
Katka Smrková
Datum
Komentář
Mám 2 - super :)
Hodnocení
5

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com