Zatočte s nevzhlednými černými tečkami na obličeji pomocí pleťové masky Pilaten!

Okouzlit své okolí krásnou, hebkou a svěží pletí je snem asi každé ženy, ale také Vám tento sen kazí neduh zvaný černé tečky? Každý problém má však řešení, a to pro Vás máme i my. Zbavte se s naší pomocí teček navždy!

 

Černé tečky jsou asi nejčastější kosmetický problém, který zejména ženy musí řešit. Pleť díky nim ztrácí svou jemnost, svěžest, a také je přístupnější bakteriím, které poté mohou způsobit různé záněty. Možností, jak se teček zbavit, je samozřejmě mnoho. Některé z vás dávají přednost jejich vymačkávání, které však jen způsobí větší zanícení, zčervenání a otok postiženého místa. Jediným výsledkem jsou pak červené boláky, které každý uvidí na první pohled, a jenž často nezakryje ani ten nejlepší make up.

 

Aktivní bambusové uhlí pomůže

 

Mnohem lepší možností je tedy využít některý ze stovek kosmetických přípravků, které jsou k dostání na našem, ale i zahraničním trhu. Jenže, jak vybrat ten správný, když často se jedná o pouhý podvod a koupený krém, nejen, že problém nevyřeší, ale černé tečky ještě přibudou? Vsaďte proto na jistotu a zkuste asijskou pleťovou masku Pilaten obsahující aktivní bambusové uhlí, které nejen, že uvolní ucpané póry, ale doslova vytáhne z Vaší pokožky všechny nečistoty. Další složky přípravku Pilaten, jako jsou extrakty z ovsa, rozmarýnu a grepu, pak pleť zklidní, dezinfikují a zároveň působí preventivně proti vzniku nových teček i akné.

 

Stačí nanést na obličej a sloupnout

 

Celý proces je navíc úplně jednoduchý a zvládne ho úplně každý. Pilaten pleťovou masku pouze nanesete na obličej či jiné postižené místo a necháte asi patnáct až dvacet minut působit. Hned poté můžete masku sloupnout a na ní zároveň uvidíte, co všechno zbytečně hyzdilo Vaši pleť. Na druhou stranu však platí, že všeho moc škodí, a proto plně postačí nanášet Pilaten masku na obličej asi jednou až dvakrát týdně.

 

Chytré ženy si již s problémovou pletí, černými tečkami i ucpanými póry pomocí Pilaten pleťové masky poradily. Vyzkoušejte proto některé z našich balení také a zařaďte se mezi ně!

 

Více informací na maskapilaten.cz

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com