Thajská masáž pro těhotné

Thajská masáž pro těhotné

Thajská masáž pro těhotné

Thajská masáž pro těhotné pozitivně ovlivňuje zdraví a vytváří lepší podmínky jak mamince, tak dosud nenarozenému dítěti. Nastávající maminky potřebují pořádné uvolnění a relaxaci. Uvolnění těla ještě před narozením miminka je rozhodně správnou volbou.

 

Uvolnění pomocí thajské masáže

Při thajských masážích se stlačují akupresurní body a tím se stimulují tělní energetická centra. Zkušené masérky využívají při masáži své prsty, dlaně, předloktí, kolena, ale i celé tělo. Thajská masáž je naprosto nebolestivou záležitostí. Provádění thajské masáže je vhodné v takřka každém období Thajská masáž pro těhotnétěhotenství. Vždy záleží na celkovém rozpoložení maminek. Doba trvání je většinou stanovena na šedesát minut. U těhotných žen se masírování soustředí na duševní relaxaci. Maminka by měla mít pocit bezpečí a pohody. Uvolní si namáhané končetiny, záda, ztuhlou krční páteř apod.

 

Vhodnost prenatální thajské masáže

Thajská masáž se může těhotným poskytovat během prvních tří měsíců těhotenství bez omezení. Záleží na přání a potřebě nastávající maminky. Zaměření jenom na těhotenskou masáž by se mělo provádět od čtvrtého do osmého měsíce těhotenství. V případě, že trpíte na hodně vysoký či naopak nízký krevní tlak, oznamte tuto skutečnost předem. Jiná omezení nejsou známá.

 

Thajská masáž a její zdravotní účinky

Během masáže se uvolňují namáhané svaly, spánek má kvalitnější průběh, zvyšuje se odolnost proti stresovým situacím. K dalším přednostem po absolvování thajské masáže patří vylepšení krevního oběhu, imunity a vylepšení toku živin a kyslíku k plodu. Také se snižuje únava. Po skončení masáže hodně pijte, aby se z těla mohly odplavit toxiny aktivované během masáže. Dopřejte si klidový režim, minimálně hodinu po absolvování. Jestliže chcete pocit relaxace zintenzivnit, zvolte teplou lázeň nebo se uvelebte do vířivé vany.

Pokud se rozhodnete Thajskou masáž pro těhotné vyzkoušet, můžete to zkusit třeba zde s 30% slevou.

About shaylen shaylen