Capturedsf

Těhotenská móda

Oblékání v těhotenství má svá specifika. Jak by mělo vypadat oblečení v tomto období a musíte se zvětšujícím se bříškem rezignovat na módu?

Kdy nakoupit těhotenské oblečení

b1131aKdy je vůbec ten správný čas začít vybírat a musíte s obdržením těhotenské průkazky automaticky utíkat do obchodu? Univerzální odpověď neexistuje, speciální těhotenskou módu si pořiďte jednoduše tehdy, když vám vaše stávající oblečení přestane sedět. Na některých ženách není těhotenství v začátcích prakticky poznat a se svým standardním šatníkem si tak v prvních měsících velmi dobře vystačí.

 

Jak by měl vypadat šatník v těhotenství

Možná jste před těhotenstvím měla výhrady ke své postavě a zastáváte názor, že legíny si můžou dovolit jen slečny a ženy s naprosto bezchybnou figurou. A jako těhotná na sobě vidíte nedokonalosti tím spíše. Obavy z toho, že nejste útlá modelka s drobným bříškem, je načase zahodit, legíny se stanou díky své univerzálnosti vaším nejlepším kamarádem. Unosíte je na zimu i v teplejším období.

Podobně mnohostranné využití dovolují také sukně nebo úpletové šaty. Ty můžete oblékat například i do zaměstnání do kanceláře. Jinak ale samozřejmě musíte vzít v potaz rovněž roční období, těhotenství v zimě bude určitě vyžadovat i pořízení teplejších kousků, jako jsou svetry. Těhotenský svetr určitě unosíte i po porodu, nemusíte se tudíž strachovat, že jste investovala do ošacení, které využijete jen několik málo měsíců.

Základní zásady při sestavování šatníku samozřejmě platí jako v jakékoli jiné situaci: Měla byste se ve svém oblečení cítit pohodlně, mělo by odpovídat typu postavy i prostředí a příležitostem, které vás jako budoucí maminku čekají. Obavu není potřeba mít dokonce ani ze slavnostních událostí. Luxusní těhotenská móda dovoluje užít si v požehnaném stavu i ples nebo svatbu.

 

Co po porodu a kde vlastně nakupovat

Oblečení budete muset zvýšenou péči věnovat ještě několik měsíců po porodu. Základem je samozřejmě správná podprsenka a mnoho maminek nedá dopustit ani na speciální kojící tuniky nebo šaty.

Současný sortiment těhotenského oblečení je tak již dostatečně rozmanitý. Pakliže navíc nemáte ve svém okolí dostupný specializovaný kamenný obchod, lze módní a pohodlné kousky pořídit též přes internet. S e-shopem www.happymum.cz si vyberete tak, abyste se cítila jako skutečná hvězda. Těhotenskou módu objednávejte online nebo si ji přijďte vyzkoušet do podnikové prodejny v Praze.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com