33453551

Stylová dámská móda

„Oblékejte se tak, jako by to bylo naposled.“ Komu je připisován tento výrok? Autorkou citátu o módě nemůže být nikdo jiný než sama proslulá návrhářka Coco Chanel.

 

Vyzrajte na horko

 

Jak mít ale styl i tehdy, když se pečlivé nalíčení roztéká a kdyby to nebudilo nechtěnou pozornost, patrně byste ochotně kdekoli a kdykoli veškeré vrstvy spíše sundala? Poradíme vám, jak zůstat šik i za tropických teplot. Které prvky jsou momentálně doslova žhavým zbožím ve světě dámského letního oblečení?

 

Vyhrazeno nejen zebrám

 

tommmKaždoroční stálicí prosluněných dní zůstávají rozhodně proužky. Své o tom ví i Tommy Hilfiger, návrhář, jehož značka si vydobyla post jedné z nejrespektovanější, oblečení s charakteristickým znakem v národních barvách se stalo populární nejen v rodné Americe. Mimo to rozhodně letos můžete navíc sáhnout i po pruzích vodorovných. Ty byly dosud pro mnoho žen na oblečení poněkud tabu. Také vy jste se jim zatím vyhýbala v obavě, že rozšiřují? Na chvíli na toto módní pravidlo zapomeňte a směle se staňte námořnicí!

 

Na pohodu

 

Teď máte rozhodně povoleno plout na vlnách pohodlí, trendem v dámském oblečení se staly rovněž overaly, které jsou velmi příjemné na nošení. Už nějakou dofull_img_603562bu vládnou módním molům i ulicím a vypadá to, že se jen tak do ústraní rozhodně uchýlit nehodlají. Pokud ho ještě nemáte, je nejvyšší čas to napravit. Jedná se o univerzální kousek na party i pro volný čas. V létě okouzlíte v těch s pestrými potisky. A navíc mají jednu báječnou vlastnost: Jsou vzdušné, takže vám v nich nebude horko jako v upnutých kalhotách. Na rozdíl od sukně se ovšem nemohou vysoukávat a není třeba dávat pozor, jak si sedáte.

Rčení, že pro krásu musíte trpět už dávno rozhodně neplatí ani ve světě obuvi. Obchody opanovaly boty na nízkém širokém podpatku, ve kterých se můžete bez obav z bolestivých otlaků a puchýřů stát královnou tanečního parketu. Ty pravé střevíčky jako z Popelčina oříšku si rozhodně u Gino Rossi vyberete i vy.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com