Romantické pobyty

Romantické pobyty pro dva

Romantické pobyty

 

Romantické pobyty – Blíží se narozeniny či jmeniny Vašeho partnera? Opět přemýšlíte, čím udělat radost ženě na den výročí nebo svátek svatého Valentýna? Nutně potřebujete tip na dárek, který potěší oba dva? Kupte partnerovi romantický pobyt. Přinášíme Vám pár tipů, jak si co nejlépe vybrat. Zvláště po dlouholetém soužití většině z nás dochází nápady na originální dárky. Ženy mají plnou šperkovnici prstenů, náhrdelníků a náušnic. Po zdech visí mnoho usušených kytic. Mužům zase přetékají šuplíky ještě nerozbalenými kravatami a boxerky s roztomilými obrázky ani nestačí vynosit. Romantickým pobytem uděláte radost sobě i partnerovi a zároveň si dopřejete vzácné chvíle strávené spolu. Přinášíme Vám pár tipů, jak si vybrat ten nejlepší pobyt.

 

 

Romantické pobyty - Kam a kdy

Rozhodněte se, kam pojedete a jaký bude Váš cíl. Na výběr máte z několika možností. Zimní období nabízí řadu lyžařských pobytů na horách. Další variantou je naopak letní termín, kdy nám počasí dovolí výlety do okolí. Celoroční využití nabízí wellness pobyty. Oblíbené jsou také výlety do vinných sklípků. Za odpočinkem rozhodně nemusíte cestovat na druhou stranu republiky. Slevové portály jsou přehledně řešené. Hledat v nich můžete hotely přímo ve svém okolí.Romantické pobyty

 

 

Romantické pobyty - Délka pobytu

Většina pobytů je přizpůsobena potřebám klientů. Je tedy možno vyrazit jak přes týden, tak i o víkendu. Ideální je pobyt na dvě noci přes víkend – odpočinete si, a nemusíte čerpat dovolenou.

 

 

Romantické pobyty - Jídlo

Většina ubytovacích zařízení nabízí pokoj se snídaní. Můžete si však připlatit i za polopenzi, či plnou penzi. Odpočinete si tedy i od vaření, což dámy jistě ocení.

 

 

Romantické pobyty - Služby

Vždy dbejte na přesné dodržení toho, za co jste si zaplatili. Nabídky hoteliérů jsou zajímavé a pestré. Zimní balíčky nabízí v ceně například ski pasy, plnou penzi, půjčovnu lyži, nebo slevy na rodinné pobyty s dětmi. V rámci letního odpočinku si můžete dopřát například degustaci vína a jídla, hlídání dětí, výlety do okolí, či sportovní vyžití (posilovna, tenis, bowling, golf, hřiště, atd.) Wellness pobyty mohou zahrnovat návštěvu sauny a vířivky, masáže, zábaly, inhalace a mnoho dalších lázeňských procedur. Ideální pro uvolnění těla a mysli. Okolí: Než si pobyt koupíte, zjistěte, co se nachází v okolí hotelu. Můžete vyrazit na romantickou procházku nebo na odpolední túru. Pokud nakupujete přes slevový portál, můžete vytisknout voucher v dárkové podobě. Pak už si jen užívejte odpočinku!

Nejoblíbenější slevové portály nabízející romantické pobyty jsou tyto dva: Slevovi a Pepa

 

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com