__AAA

Proč vyzkoušet erotické masáže?

Chcete se uvolnit, zavést do vašeho vztahu nové rituály, chcete váš vztah posílit? Chcete zpestřit vaše sexuální chvilky? Ve všech těchto případech se můžete spolehnout na vliv erotické masáže. Tu s trochou cviku a přípravy zvládne každý.

Vliv erotické masáže

Řada partnerů marně přemýšlí nad tím, čím by oživila svůj dlouhodobý vztah, který zapadl do stereotypu. Mnoho z nich si láme hlavu nad tím, jak probudit sexuální chuť svého partnera, který nechce sex tak často. A bohužel spousta partnerů řeší i sexuální frustraci a neuspokojení. Přitom vše, co ke svému spokojenému sexuálnímu vztahu potřebují je probuzení vášně a smyslnosti, která je v každém z nás. Má to ale jeden háček. Chce to zklidnit se, uvolnit se a vnímat všemi smysly. Abyste zažili explozi vzrušení a dokázali se chvět pod partnerovými dotyky, musíte dostat z hlavy ostatní myšlenky na domácnost, práci, školu. Zkrátka hoďte všechny problémy za hlavu a dopřejte si chvíli plnou intimity.

Tipy na provedení erotické masáže

Když si uvědomíte výše zmíněné, můžete začít s přípravami na domácí erotickou masáž. Potřebovat budete příjemné, tiché a klidné místo. Erotické masáži může předcházet příjemná koupel v horké vodě, která partnera rozehřeje a otevře póry pokožky. Rozehřát partnerovo tělo však mohou i teplé masážní kameny či hřejivé polštářky s přírodní náplní. Velmi důležitý je masážní olej, nejlépe přírodní, pod kterým budou vaše prsty po partnerově těle hezky klouzat.

Pak už jen stačí pustit uklidňující hudbu a jemně se partnera dotýkat. Klidně mu můžete i zavázat oči, ať masáž ještě více procítí. Kromě dotyků samozřejmě používejte i ústa, líbejte, šeptejte do ucha, hlaďte po vlasech. Dejte si načas a nespěchejte.

Nemá vás kdo namasírovat?

Účinky erotické masáže jsou jednoznačné – člověk se uvolní a objeví v sobě dříve nepoznané. Erotická masáž nemusí být jen předehrou kvalitního sexu, i když často bývá. Klidně může skončit bez toho, abyste se s partnerem pomilovali.

Pánové, jste zrovna single a nemá vás kdo namasírovat? Nevadí. Erotické masáže si můžete dopřát tak či tak. Stačí, když si vyhledáte pojem Erotic massage – Prague, který vás zavede tam, kam potřebujete.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com