dokonala-zena.cz_agslunecnice_cz_nahledovy

Proč se rozhodnout pro rekvalifikační kurz

Stále více dospělých se i v pokročilejším věku rozhoduje pro další studium. Pro mnoho profesí je celoživotní doplňování znalostí a vědomostí dokonce nezbytností. Mnohdy je změna pracovní pozice podmíněna právě nutností rozšířit si vzdělání. Mimo to je také potřeba přizpůsobovat se technickému pokroku.

Celoživotní profesní vzdělávání

Práce v kanceláři již neznamená mnoho hodin papírování. Dnes je to zejména o dovednosti pracovat s výpočetní technikou. Každý obor má svá specifika a změny, na které je potřeba umět reagovat. Jestliže právě vy stojíte před otázkou, kam dále směřovat profesní život, pak jste již jistě slyšeli o možnostech rekvalifikačních kurzů. Tyto kurzy jsou vhodné pro ty, kteří mají určité pracovní zkušenosti, ale chtěli by změnit obor své činnosti. Absolvováním rekvalifikačního kurzu získáte novou kvalifikaci nebo si rozšíříte stávající kvalifikaci pro výkon odborné činnosti.

Jak získat kvalifikaci pro práci v sociálních službách

Jestliže se zajímáte o oblast sociálních služeb, pak je právě pro vás určen Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha. Jedná se o vzdělání, které vás kvalifikuje pro výkon pozice pracovníka v sociálních službách. Jedná se zejména o práci v zařízeních sociální péče s různým zaměřením. Základním předpokladem pro výkon tohoto povolání je psychická a fyzická odolnost a zdatnost. Pracovník v sociálních službách by měl disponovat velkou dávkou empatie a trpělivosti. Práce s klienty těchto zařízení bývá mnohdy velmi náročná. Přesto se však jedná o velice důležitou činnost. Pro mnoho klientů jsou pracovníci v těchto zařízeních přáteli a vytváří se mezi nimi úzké vazby. Všechny potřebné informace, které by vás mohly zajímat, najdete na stránkách www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Zároveň zde najdete také informace jakým způsobem se můžete do kurzu přihlásit.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com