Screenshot_110

Praktické rady při hledání muže na seznamce

Ještě před několika málo lety byla jedinou možností „on-line seznámení“ pouze nedělní rubrika novin na příslušné téma. Výsledkem bylo přinejlepším rande naslepo, leckdy ani to ne.

Naproti tomu je moderní on-line seznámení po internetu mnohem bezpečnější. A my vám ukážeme proč, a také prozradíme, jak na to.

Při seznamování se snažte být maximálně přesná

Dejte vědět, co hledáte, ale nezapomeňte i na to, co nabízíte na oplátku. Podrobně popište své zájmy i požadavky. Fráze typu „atraktivní nekuřačka“ už dnes nikoho nezaujmou. Nemusíte zrovna psát slohovky, mnohem lepší budou jednotlivé odrážky s co nejpodrobněji formulovanými body.

Nalákejte ho na první rande

Nepište „mám ráda výlety“, ale specifikujete je. To totiž může být cokoli – od tour de kavárna až po tatranské výšlapy.  Sledujte odpovědi těch, kteří se vám ozvou. Velmi rychle tak poznáte, zda muž, který vás oslovil, věnoval vašemu profilu alespoň letmý pohled. Pozve-li milovnici veganské stravy do hamburgrárny nebo se rozepíše o svém aktivním životním stylu, když vy vyznáváte opak, nestojí ani za odpověď. Naštěstí většina seznamek poskytuje funkci blokování. Neváhejte ji využít. Jinak se začnete bát, co na vás po každém přihlášení tzv. „vybafne.” A to rozhodně není dobrý základ vašich on-line seznámení.

Screenshot_109

Pište si s několika muži najednou

Využijte toho, že vám virtuální prostředí dává větší možnosti výběru. Vyberte si muže, kteří vás nejvíce zaujmou a rozjeďte to. Nebudete tak ve stresu z toho, že „to třeba nemusí vyjít“ ani se nepůjdete opít ve chvíli, kdyby se atraktivní muž najednou přestal ozývat.

Náš tip: Buďte aktivní a nečekejte, až vás někdo osloví. Vybírejte si muže, kteří vás zaujmou. Vyhnete se tak klasické roli „lovce a kořisti,” což je jednoznačně dobře.

Seznamka vám poskytne zadní vrátka

Do jisté míry vás to také zbaví nervozity při prvním rande. Protože když to nevyjde, máte stále ještě zálohu. Určete si samozřejmě priority a začínejte vždy od partnera, kterého byste chtěla poznat ze všeho nejvíce. A ještě jedna rada: nikdy se o svých dalších schůzkách na rande nezmiňujte.

Doporučujeme seznamku randino.cz

seznamka_randino-cz

 

 

A když už na to přijde, zapomeňte na to, že byste je naplánovala na jeden jediný den. Nechte si všechno v hlavě uležet. Vyhnete se tak porovnávání a dalším nepříjemnostem.

Seznámení vyžaduje aktuálnost – a to ve všem!

Zapomeňte tedy na to, že byste do dala do profilu dvacet let starou fotku z maturiťáku apod. I údaje o své váze, koníčcích apod. udržujte aktuální. Nevyplatí se příliš spoléhat na „kouzlo osobnosti“, které vybalíte na prvním rande. Pokud muž čeká fešnou třicítku a dostaví se obtloustlá čtyřicátnice, můžete mít humor sebelepší, ale ta pachuť první zrady tu už zůstane.

Není třeba se bát, muži opravdu hledají normální ženy a ne supermodelky z přehlídkových mol. To nám můžete věřit.

Screenshot_108

 

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com