Svatební hostiny Brno2

Povedené svatební hostiny Brno se konají v rodinném Hotelu Gregor

Chystáte se na svůj velký den a přemýšlíte, kde by bylo uspořádání svatební hostiny Brno nejlepší? V tom případě byste se jistě měli zajímat o rodinný Hotel Gregor v Modřicích, jenž se právě na organizování a přípravu svatebních hostin cíleně zaměřuje. Protože se zaměstnanci hotelů nechávají ovlivňovat novými trendy, poskytují novomanželům perfektní servis, jenž činí jejich svatební den vskutku nezapomenutelným a jedinečným.

Svatební obřad se může uskutečnit v bezprostřední blízkosti hotelu

Ještě před propuknutím svatební hostiny Brno samozřejmě proběhne svatební obřad, jenž je možné realizovat v kostele svatého Gotharda či přímo v obřadní síni a nádvoří Městského úřadu Modřice nedaleko Hotelu Gregor. Je jen na snoubencích, jaký termín svatebního obřadu si na matrice Městského úřadu Modřice zajistí. Pak již mohou směřovat své kroky ke svatebnímu stolu, přičemž se nemusí bát toho, že by byla vynechána jediná tradice, jež je se svatební hostinou spojená.

Cukroví a dorty lze v Hotelu Gregor uskladnit dopředu

Svatební hostiny Brno nemají problém připravit svatební menu na míru svým hostům. Svatební cukroví a dorty pak hotel Gregor uskladní den předem v chladicích boxech. Restaurace nikomu nebrání v tom, aby si donesl vlastní alkoholické nebo nealkoholické nápoje, jen v takovém případě účtuje takzvané korkovné.

Svatební menu může být klasické i moderní

Svatební hostiny Brno mají ve své nabídce hned čtyři základní druhy svatebního menu. Svatební menu II tak sestává z klasiky v podobě hovězího vývaru s játrovými knedlíčky, svatební svíčkové s karlovarským knedlíkem a bruselské paštiky. Stejně tak si je však možné pochutnat i na svatebním menu IV, jež se skládá z tataráčku z lososa, tomatového krému a panenky špikované pancettou s hříbkovou omáčkou a bramborového pyré.

Ke svatební hostině patří i čokoládová fontána

Na internetových stránkách svatební hostiny Brno se je možné seznámit i s inspirativní nabídkou svatebního rautu nebo s inspirativní nabídkou hotelových kanapek. Na správné svatbě moderního střihu by rozhodně neměla chybět čokoládová fontána, kterou je možné pořídit již v ceně 3000 Kč za dvě hodiny. Tato čokoládová fontána disponuje mléčnou i hořkou čokoládou, ovocnými špízky a rozličnými druhy ovoce s ohledem na sezónu.svatební hostiny Brno

Svatební hostiny Brno se nejčastěji pořádají ve svatebním salonku Hotelu Gregor

Svatební hostiny Brno poskytují ideální prostředí pro menší svatby, kterým je k dispozici salonek s kapacitou 50 osob. Tento salonek je ozvučený, vytápěný a obsluhovaný. Není problém si do něho zapůjčit různou audiovizuální techniku a na požádání se zaměstnanci Hotelu Gregor postarají rovněž o hudbu, živou kapelu či konferenciéra. Uspořádání tabule do tvaru T je ideální pro 26 hostů, tabule do tvaru U se doporučuje pro 40 hostů.

About Sarivita Sarivita