dokonala-zena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_nahledovy

Pojďte si užít noc na Karlštejně! Malebný hotel vás přenese do pohádky

Plánujete letní výpravu za krásou českých hradů a zámků a k tomu byste rádi příjemné a jedinečné ubytování? K pohádkovému lenošení přímo vybízí nádherný hotel Mlýn Karlštejn se stylově zařízenými pokoji, skvělou restaurací a vlastním rozlehlým ostrovem.

Romantika s významnou stopou historie

Romantický hotel Karlštejn je jako stvořený pro víkendové toulky Českým krasem. Usazený v jedinečném prostředí se několikrát stal „svatebním místem roku“, což samo o sobě vypovídá o výjimečnosti tohoto místa. Jeho součástí jsou nejen stylové pokoje, ale také rybí restaurace s příjemným venkovním posezením na terase a bronzovou jezdeckou sochu Francesca Petrarcy v životní velikosti, která vévodí vstupu hotelu.

dokonala-zena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Ta se tady neobjevila náhodou. V roce 1356 přijal Petrarca pozvání Karla IV. k návštěvě Čech – a v místech dnešního hotelu přenocoval. Současníci této významné události vzdali hold osazením majestátní bronzové sochy.

Když krása střídá nádheru

Romantický hotel Mlýn nabízí luxusní ubytování na Karlštejně. Všechny jeho pokoje jsou vybaveny stylovým dobovým nábytkem, ovšem ty nejlepší jsou vskutku jedinečné. Není divu, že jejich nejčastějšími hosty jsou čerství novomanželé, kteří si toto kouzelné místo zvolili pro svůj velký den. K tomu mimochodem vybízejí nejen pokoje hotelu, ale především rozhlehlý venkovní areál, jehož součástí je ostrov s romantickým altánem, kde nechybí gril a velký party stan. Dokonalé místo pro svatbu, ale i rodinnou oslavu či velkou luxusní firemní akci.

dokonala-zena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Dokonalý výchozí bod pro krásný víkend

Romantický hotel Mlýn je perfektní lokací, pokud plánujete objevovat hrad Karlštejn a jeho okolí. Není to jen prohlídka jednoho z nejkrásnějších hradů v zemi, můžete navštívit také voskové muzeum, absolvovat prohlídku vinných sklepů, nebo se vydat za dobrodružstvím letem balónem či vrtulníkem.

Romantický hotel Mlýn je také skvělým místem pro firemní akce, konference, školení. Jeho součástí jsou totiž moderní a dobře vybavené konferenční prostory, ke kterým hotel samozřejmě nabízí také plný servis.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com