eppi_dokonala-zena_uvodni

Po čem ženy touží

Ptáte se, po čem ženy touží? Určitě po dokonalosti. Po dokonalých rysech ve tváři, po dokonalé postavě, po dokonalých vlasech, po dokonalé pleti, po dokonalém stylu. Ženy rovněž touží po kráse: své i svého okolí. Proto tráví tolik času v koupelně před zrcadlem, proto tak pečlivě nakupují a vybírají oblečení, a proto se jejich šperkovnice prohýbají pod obrovským množstvím bižuterie a dražších šperků.

Ženy nikdy nemají dost náušnic. V kazetě na klenoty každé z nich se skrývají minimálně jedny kroužky a řada dam z tradice milujících rodin se může pochlubit zlatými náušnicemi, které dostala od babičky k 18. narozeninám. Vedle elegantních perliček oplývají šperkovnice rovněž peckami zdobenými barevnými drahokamy ve všech odstínech duhy: od růžových safírů přes fialkové tanzanity po pableskující opály. Samozřejmě nechybí ani visací náušnice, které umí půvabně orámovat tvář a prodloužit šíji. Náušnic rozhodně nikdy není dost.

Ženy baží po prstenech ze zlata, stříbra i platiny. A to nejen po zásnubních a snubních, i když ty jsou samozřejmě nejžádanější a nejoblíbenější. S jiskrou v oku pravidelně nosí jednoduchý kroužek z bílého zlata od milovaného muže, který jen občas a při zvláštních příležitostech vymění za opulentní kousek zdobený perfektně vybroušeným topazem nebo tanzanitem.

Ženy si přejí náhrdelníky z drahých kovů, které vynikají unikátním designem nebo se vymykají zajímavým přívěskem. Rády sáhnout po šperku s nostalgii vzbuzujícím medailonkem, ale nenechají nepovšimnut ani tenký řetízek s klasickým olivínovým srdíčkem nebo opálovou slzou. Na plesy, svatby a vánoční večírky však schovají krémové a narůžovělé šňůry perel a jednoduché řetízky a opráší diamantové náhrdelníky, jejichž bezbarvé i barevné kameny ve světlech desítek žároviček nádherně jiskří.

Ženy vyhledávají jednoduché náramky, které s oblibou vylepšují zajímavými přívěsky a broušenými či jinak tvarovanými korálky. Před jejich oceňujícími zraky se neukryjí ani tenisové náramky, kde jeden drahokam spořádaně sedí vedle druhého, či šňůry navlečených ušlechtilých perel, které omotané kolem křehkého zápěstí nadělají tolik parády.

Ženy touží po špercích pro jejich dokonalost a krásu. Vždyť je neskonale fascinující, co všechno lze udělat s kusem kovu a kamene. Stačí klenotníkova vize a šikovné ruce brusičovy, které v matném bledém nerostu dokáží zažehnout oheň a probudit život.

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com