Moderní obrazy na zeď

Moderní obrazy na zeď

dining-room-1158266_640

 Moderní obrazy na zeď

Moderní obrazy na zeď – Obrazy s krásnými rámy zdobí zdi našich domovů již řadu let. Dělají je útulnější a určitým způsobem intimnější. Kromě estetické stránky je tu i jejich praktické využití. Mohou zakrýt například nedokonalosti barevného nátěru.

S dobou se obrazy měnily. Ostatně jako vše okolo nás. Dávno zapomenutá jsou velká plátna s impresionisticky rozmazanými krajinami, ve kterých byl zachycen prchavý dojem okamžiku. Oblíbené už nejsou ani zátiší podzimních květin, či letního ovoce. Většinu takových děl už nalezneme jen na půdě pod nánosem prachu.
Na jejich místo nastupují nové obrazy. Využívají těch nejdokonalejších možností zobrazení a při pohledu na ně máte pocit, že jsou opravdu živé. Nechte se inspirovat a zkrášlete svůj byt něčím novým!

Žijeme v době moderních technologií a tím se posunula i výroba obrazů. Na trhu jsou k dostání obrazy především z velmi kvalitních materiálů. Používají se vhodná malířská plátna a barvy s dlouhou životností.  Rám je často skrytý na zadní straně a nejde vidět. Obraz tak působí čistě a moderně. Firmy nabízí i výrobu foto obrazů, u kterých si zákazník může zvolit vlastní fotografii.


Velmi populární jsou v poslední době černobílé obrazy, často s výrazným červeným aspektem. Bezesporu největším hitem a módním trendem v oblasti výzdoby bytů a kanceláří jsou vícedílné obrazy. Jak už název napovídá, jsou to díla sestavená z několika pláten. Výsledný efekt je poutavý, netradiční a dá pokoji zcela nový rozměr! Pořídit si můžete třídílné, ale i sedmidílné dílo s nejrůznějšími motivy. Nabídka je tak široká, že si jistě každý vybere. Najít zde můžete klasické květinové vzory a vyobrazení přírody. Pánové mohou sáhnout po plátnech s auto – moto tématikou a na své si přijdou i děti. Velmi oblíbené jsou v současné době obrazy znázorňující známá města, či památky. Obývák si můžete zkrášlit třeba abstraktními vzory, nebo detailním zobrazením krásných zvířat. Neváhejte a vneste nový design do svých pokojů!

About Sarivita Sarivita