____DSF0974 cc

LISCA – podprsenka bez kompromisů!

Každá máme svou oblíbenou. Tu, která nás doprovází téměř každý den a kterou si šetříme i na zvláštní příležitosti. Tu, která nám dává pocit výjimečnosti. Podprsenka, kterou si navzdory jiným zajímavějším, novějším či troufalejším vybíráme znovu a znovu. Pokud tu svou stále ještě hledáte, je tu pár vlastností, které musí mít podprsenka, na kterou se vždy budete moci spolehnout, a to bez kompromisů.

SPRÁVNÁ VELIKOST

Přesvědčte se, zda má vaše oblíbená podprsenka skutečně tu správnou velikost. Jen tak se budete cítit opravdu skvěle, a proto tak budete i působit. Vaším hlavním vodítkem bya mělo být dokonalé padnutí.

_____Lisca basic_Bella_20194_22173_02

SPRÁVNÝ MODEL

Ženské postavy jsou různé. Postarejte se o to, aby vaše oblíbená podprsenka vyhovovala tvaru vašich prsou – než se rozhodnete koupit si novou, tak si ji rozhodně vyzkoušejte. Někomu vyhovují podprsenky s výztuží, jiným zase spíš pěnové košíčky, dalším ani jedna z nich. A v každé kategorii existuje mnoho variant.

SPRÁVNÁ BARVA

Podprsenka, kterou budete nosit skoro každý den, musí mít vhodnou barvu, aby pod oblečením téměř nebyla vidět – leda, že byste to chtěla jinak. Rozmyslete si, jaké barvy má oblečení ve vašem šatníku, a zvolte takové prádlo, které se k němu bude nejlépe hodit. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud váš ideální model bude mít bílou, černou nebo tělovou barvu.

____DSF0974 cc

SPRÁVNÁ OPORA

Pokud máte větší prsa, jsou pravděpodobně také těžší. Přesvědčte se, zda vám zvolená podprsenka skutečně poskytuje dokonalou oporu. Dávejte také pozor na šířku zadní strany podprsenky a ramínek. Nespokojte se s kompromisy – obzvláště pokud mají vaše ňadra velikost košíčků H.

www.lisca.cz, instagram @lisca.cz

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com