Ketodiet - Hubnutí

Ketodiet – Hubnutí pomocí ketodiety

Ketodiet – Hubnutí pomocí ketodiety

 

Ketodiet – Hubnutí pomocí ketodiety.  Jaro už zase klepe na dveře a vy při pohledu do zrcadla cítíte zklamání nad tím, že to do léta už zase nestihnete?

Možná se vám hlavou honí obdobné nešťastné myšlenky pravidelně každé jaro. Pak totiž přichází ono léto, pak zase odejde, nastane podzim, pak zas ta zima a vy jste opět úplně na začátku, akorát s tím, že do důchodu to máte opět o něco blíž. Není to ale škoda, takto se protrápit nejlepšími léty svého života? Možná, že si držením nesmyslných diet si to hubnutí jen zbytečně stěžujete. Možná bude lépe, svěřit se do péče odborníka…Že na nějaké konzultace a posezení u dietologa nemáte čas, ani náladu? Nevadí! Nic takového se tentokrát konat nebude. Teď nastává revoluce!

Poddejte se péči specialistů a nechte si sestavit jídelníček na míru!

Žádný novátorský průlom v takovém řešení nevidíte? To nevadí! Čtěte dál a my vám osvětlíme, že tahleta ketodieta není jako všechny ty prachobyčejné klasické jídelníčky! S ketodietou neprohloupíte!

 

Co to ta ketodieta vlastně je?

 

   Ketodietou máme na mysli vlastně ketonovou/proteinovou dietu, která (jak již název napovídá) spočívá ve zvýšené konzumaci bílkovin a s tím spojeným omezením příjmu sacharidů ve stravě.

Nejedná se však pouze o nahodile zvýšený a konstantně dodržovaný způsob obživy.Ketodiet - Hubnutí

Celý stravovací systém je důkladně naplánován a propočítán tak, aby se maximalizovaly výsledky a nedocházelo ke ztrátám tělu potřebných látek, takže zároveň chrání vaše zdraví a krásu.

Dieta je pouze krátkodobou záležitostí, takže obavy “na kolik mě to zas vyjde?” nejsou na místě. Jedná se o kůru trvající od jednoho týdne až po týdny tři.

Nemusíte dál ztrácet čas s vařením, ani počítáním. Jednoduše si objednáte již hotová jídla a  6-7x denně se dobře najíte.

V neposlední řadě nutno dodat, že složení ketodiety od KetoFit je také kompletně přírodní a bez chemie.

 

Jak ketonová dieta funguje?

 

Klíčový moment, nastává s příchodem ketózy, která je principem celého spalování.

Ketóza je stav, kdy organismus hradí veškeré své energetické potřeby z vlastní zásobní tukové tkáně. Jedná se vlastně o reakci metabolismu na snížený příjem sacharidů, které normálně slouží jako zásobník energie, a po kterém naše tělo sahá o poznání raději, než po svých zásobách. Snížené množství cukrů, které přijmete z této speciálně upravené stravy mu to však nedovoluje a vy tak z vesela budete ztrácet jednu konfekční velikost za druhou.

 

“No jistě! Za 3 týdny zhubnu 10 kilo a za další tři jich mám nahoře alespoň 12!”

I s tím KetoFit počítá, takže se strašáka jménem jo-jo efekt vůbec obávat nemusíte.

Aby zmíněný efekt nenastal. Je nutné po přerušení proteinové diety navázat takzvanou “lehkou péčí“, která spočívá v tom, že budete pomalu přesedlávat na klasickou (zdravou!) stravu, ale 2-3 porce denně budou stále tvořit libovolná jídla z programu Ketodiet, nebo taková, která jsou součástí přizpůsobeného a volně dostupného receptáře

 Lehká péče se dodržuje 20-37 dní.

970x300.jpg

 

 

Proč si nechat složit jídelníček právě u KetoFit?

 

Ketodieta od firmy KetoFit využívá nejnovějších poznatků o lidském těle a kombinuje ji s nejmodernějšími alternativními způsoby stravování.

Vysoce kvalifikovaní odborní pracovníci při sestavování jídelníčků často vyzdvihují například RAW (syrovou) stravu, která zaručuje velmi nízký glykemický index a má vysoké sytící schopnosti.

Nejedná se tedy o žádné nahodile generované jídelníčky.

Celý proces sestavování jídelního plánu je přísně kontrolován, aby nedošlo k jediné chybičce.

Proč se do diety nepouštět bez odborného dohledu?

 

Pokud znáte princip, na kterém dieta funguje, můžete si lehce začít pohrávat s myšlenkou, že jde vlastně o úplné “vyhazování peněz oknem” za něco, co si přece můžete sestavit v pohodě sama.

Nedělejte to však. Mějte na paměti, že pokud nejste vystudovaný a vyškolený odborník přes diety a alternativní druhy stravování, je tu velmi vysoká pravděpodobnost, že z diety odejdete nejenom o pár kilo těžší, ale také dokonce s možným náběhem na různé zdravotní potíže.

Pracovníci KetoFitu skládající individuální ketodietické jídelníčky jsou pro tuto práci speciálně vyškoleni a kladou si vysoké nároky jak na znalosti obecného fungování lidského organismu a metabolismu, tak na praktické poznatky z nich vycházející. Oproti tomu podomácku sestavované stravovací plány nezaručují dostatečný příjem všech nezbytných živin a celé snažení tak může mít naprosto opačný účinek.

 

Zkuste to s ketodietou!

 

Ketodieta je revoluční myšlenkou ve snižování hmotnosti a pomalu se stává celosvětovým hitem.

Pokud si s hubnutím nevíte rady, nedělejte si zbytečně vrásky a zkuste ji! Třeba právě tu od KetoFit!

Kompletní stravovací plán si můžete objednat na oficiálních stránkách: http://ketofit.cz/.

Hodnocení
Jméno
Lucka Stoková
Datum
Komentář
Pecka, koněčně něco, co pomohlo i mně :)
Hodnocení
5

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com