Jídelníček na míru zdarma

Jídelníček na míru zdarma

Jídelníček na míru zdarma – kde a jak

 

Jídelníček na míru zdarma – Nadváha, nebo obezita nepatří v České Republice mezi příliš výjimečné stavy. Jde o čím dál tím častěji se rozvíjející problém, který leckdy přechází ve více, než pouhé estetické potíže.

Nadměrným množstvím tuku trpí již více, než jedna třetina české populace. Alarmujícím se jeví i stále se zvyšující počet silnějších dětí a adoselentů, který dosahuje až k ohromujícím 24,2%!

 

Pokud i vy patříte mezi tuto cílovou skupinu lidí, měli by jste se ve vlastním zájmu nad svým životním stylem zamyslet.

Jestliže se tak již stalo a vy jste se rozhodli pro změnu, pak gratuluji. Odhodlání změnit se, je tím nejdůležitějším kritériem pro úspěšné zhubnutí nadbytečné hmotnosti. Nicméně, trvalé snížení váhy, jak už možná víte, není tak jednoduchý úkol. Máte-li za sebou již několik neúspěšných pokusů, možná by jste měli svůj problém svěřit odborníkům.

Pokud vás bolí zub, jdete k zubaři, trápí-li vás nadměrné množství tělesného tuku, také není vždy možné aplikovat samoléčbu, proto se nestyďte a pomoc včas vyhledejte.

 

Jídelníček na míru zdarma – Kde najdu pomocné ruce?

 

Léčba obezity je běh na dlouhou trať. Je nutno změnit nejenom jídelníček a vztah k pohybu, ale také svou mentalitu a přístup k životu. Všemi těmito změnami by vás měl provázet zkušený odborník, který vám bude po celou dobu vašeho snažení oporou a ve vašich snahách vás bude podporovat.

Kde ale takového experta najít? Zkuste to třeba v Naturhousu!

 

Jídelníček na míru zdarma – Co je Naturhouse?

 

Naturhouse je výjimečné dietologické centrum, které má svých 72 poboček rozmístěných po celé České Republice. Jedná se o tým speciálně vyškolených pracovníků, kteří jsou vždy plně připraveni poskytnout vám své služby.

 

Jídelníček na míru zdarma – Proč si zvolit zrovna toto dietologické centrum?

 

Zmíněné nutriční poradenství vám nebude nutit koupi všelijakých předražených pilulek a koktejlů, ani vám nebudou slibovat nesplnitelné cíle bez kapky námahy. Tady se na to jde pěkně přírodní cestou, bez jakýchkoli zkratek.Jídelníček na míru zdarma

Jediným možným způsobem pro zdravou redukci váhy je pravidelná a zdravá strava. Bývá to cesta těžká a strastiplná, ale naučí vás, jak zacházet s vlastním tělem.

Tuto cestu si zvolilo již více než 4 miliony spokojených klientů.

Co je ovšem hlavním lákadlem? Výživové poradenství zdarma! Tedy alespoň první konzultace. Nicméně již po první návštěvě jistě poznáte kvalitní služby, na kterých si centrum zakládá.

 

Jídelníček na míru zdarma – Jak si konzultaci zařídit a jak probíhá?

 

Setkání se svým budoucím terapeutem si můžete zařídit naprosto jednoduše! Na oficiálních internetových stránkách: http://hubnuti-zdrave.cz/ jen požádáte o poradenství zdarma a následně vyberete pro vás vhodnou pobočku.

Na termínech schůzek se poté domluvíte telefonicky a individuálně dle vlastních možností, nicméně je vhodné, docházet do poradny alespoň jednou týdně.

Na první návštěvě strávíte přibližně 30 minut. Následné týdenní konzultace vám poté zaberou pouhých 15 minut!

 

Nutriční poradce s vámi probere váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch.

Následovat bude vážení se na speciální váze, díky které budete seznámeni s procentuálním složením vašeho těla – vašich tuků, svalů a vody. Dále zjistíte váhu například kostí. Nemusíte se bát. Elektronické impulzy vycházející z přístroje nejsou pro tělo škodlivé a jsou naprosto bezbolestné.

Dle odborného posudku odborníka vám poté bude s přihlédnutím na výsledky vašeho vážení a zdravotní stav sestaven jídelníček na míru dle vašich preferencí a možností a doporučen příslušný druh pohybové aktivity.

 

Jídelníček na míru zdarma – Konzultací získáte:

 

30 – 45 minut s nutričním terapeutem

Komplexní diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji

Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy

Osobní doporučení vytvořená na míru

Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí

a mnoho jiných výhod!

 

Pro pomoc si přišlo již mnoho lidí, budete právě vy patřit mezi ty další?

Hodnocení
Jméno
Markéta
Datum
Komentář
3kg dole :) Zatím :)
Hodnocení
5

About Hanka

Hanka
Ahoj, jsem Hanka. Baví mě fitness, zdravá strava a věčný boj s nadbytečnými kilogramy :) Pokud máte zájem o uveřejnění článku, či cokoliv jiného, klidně napište :) xfit.redakce@gmail.com